SPEEDCHECK İndir – Android İnternet Hızını Gösteren Program

SPEEDCHECK İndir – Android İnternet Hızını Gösteren Program

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiInternet Speed, Etrality
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi12 ay önce

Türkçe Android Telefon / Tablet İnternet Hızını Öğrenme Uygulaması

SPEEDCHECK Android telefon ve tablet cihazlarda kullandığınız İnternetinizin hızını öğrenmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Eğer İnternet servis sağlayıcınızın size sunduğu hizmetin kalitesini merak ediyor yada karşılaşmış olduğunuz sorunlar var ise İnternet hızınızı test etmenizi tavsiye ediyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

SPEEDCHECK Türkçe arayüzü ile daha kolay bir kullanım imkanı sunacak. Tek tıklama ile Wi-fi ve mobil veri hızınızı ölçün ve anında öğrenin. İster elle ister otomatik olarak hız testini yapabilirsiniz. İndirme hızı, sayfa yükleme hızı ve gecikme süresi (Ping) testlerini yaparak öğrenin.

Yukarıda ki resimde de göreceğiniz üzere yapmış olacağınız testler ile ilgili ayrıntılı bir rapor halinde göreceksiniz. Buradan almış olduğunuz himzet kalitesini net bir şekilde görebilirsiniz. Test yapmış olduğunuz tarihi (Gün / Ay / Yıl), ağ türünü, Ping, indirme ve yükleme hızını detaylı haliyle görün. İnternet Servis Sağlayıcınızın kim olduğunu ve ip numaranız gibi bir takım bilgileri de ekran da görebileceksiniz.

Sonuç olarak Türkçe dil desteği ve ücretsiz hizmeti ile SPEEDCHECK uygulaması aradığınız hız testi uygulaması olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
24 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.