SPEEDbit Video Accelerator İndir – İnternetten Hızlı Video İndirme

SPEEDbit Video Accelerator İndir – İnternetten Hızlı Video İndirme

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiSpeedbit Ltd.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için SPEEDbit Video Hızlandırıcı

Web’de video yüklemek gibi en basit görevlerin genellikle uzun bir zaman aldığı görülür. SpeedBit Video Accelerator, internetten indirme ve video yüklemeyi hızlandırmak için harika bir şekilde yardımcı olabilir. Ücretsiz olarak indireceğiniz programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adından da anlaşılacağı gibi, SpeedBit Video Accelerator web’de canlı videonun yüklenmesini hızlandırıyor. Kolayca videoları algılar ve yükleme hızını hemen artırır. Bunu yapmak için özel bir hızlandırma modu kullanır. Bu, kesintisiz videonun herhangi bir kesinti veya kesinti olmadan oynatılmasını sağlar.

Dailymotion, Google Video, Metacafe, Veoh, iTunes ve myspace gibi çeşitli web sitelerinde sessizce çalışır. 100’den fazla web sitesini destekleyen SpeedBit Video Accelerator, herhangi bir tarayıcıda da çalışabilir. Google Chrome, İnternet Explorer, FireFox, Safari, Opera, Netscape, Maxthon, AOL veya Flock olabilir.

Kullanıcıların videoları hızlıca bulmasını sağlayan bir arama motoruna sahiptir. Ayrıca, zaten işlenmiş videoların bir geçmişi vardır. Ayrıca, yeni bir otomatik kurtarma uygulaması, yazılımın devre dışı bırakılmasını önler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
144 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.