Speccy İndir (Gelişmiş Sistem, Donanım, Yazılım Bilgi Aracı)

Speccy İndir (Gelişmiş Sistem, Donanım, Yazılım Bilgi Aracı)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6 MB
ÜreticiPriform
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Bilgisayarınız için Hızlı, Hafif, Gelişmiş Sistem Bilgi Aracı

Bilgisayarınızda neler olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? İhtiyacınız olan tüm bilgiler Speccy’de. Speccy, minimum kullanıcı girişi ile donanımınızdaki ayrıntılı istatistikleri gösterebilen güçlü bir sistem bilgi aracıdır. Uygulamayı başlattıktan sonra, bilgisayarı otomatik olarak tarar ve bilgileri çok organize bir arayüzde görüntüler; işlem bir dakikadan az sürer.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda neler olduğunu görün

PC’nizin içinde ne olduğunu bilmek istiyorsanız Speccy başlamak için bir yer. Bilgisayarınızın donanımının her yönüne hızlı bir özetle bakın veya
daha derinlemesine bilgi edinin. Böylece, bilinçli yükseltme ve satın alma kararları alabilirsiniz.

Ayrıntılı raporlama

Speccy, bilgisayarınızdaki her donanım parçası hakkında ayrıntılı bilgi verir. CPU, anakart, RAM, grafik kartları ve daha fazlası gibi istatistikler için bilgisayarınızdan trolle geçen zamandan kazanın. Temiz bir arayüzde sizin için olan her şeyi görün.

Proaktif problem çözme

Kritik bileşenlerin gerçek zamanlı sıcaklıklarını görün, böylece sorunlar oluşmadan önce kolayca bulunabilirsiniz.

Fotoğrafları kaydet

Speccy, kolay paylaşım için tarama sonuçlarınızı doğrudan bir anlık resim, XML veya metin dosyası olarak kaydetmenize olanak tanır. Yeni bilgisayarınızın doğru özelliklere sahip olduğundan emin olmak için kullanışlı veya teknik destek bilgisayarınızla ilgili bir sorunu teşhis etmeniz gerekiyorsa kullanışlıdır.

Sonuç

Speccy, açıkça söylediğini yapan ve bunu başlatan tüm kullanıcılara bol seçenek sunan açıkça ilginç bir projedir. Bilgisayarınızın donanım yapılandırması ve yüklü yazılımı ile ilgili verileri alabilecek gelişmiş sistem bilgileri yardımcı programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
49 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.