SoftMaker Office 2018 Türkçe İndir (Standard / Professional)

SoftMaker Office 2018 Türkçe İndir (Standard / Professional)

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu386 MB
ÜreticiSoftMaker
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için 2018 Türkçe Ofis Programı

SoftMaker Office 2018 sürümü, pakette bulunan yeni özelliklere erken bir bakış sağlayan ücretsiz bir genel beta olarak indirilebilir. Microsoft Office’e bir alternatif arıyorsanız eğer yeni sürümü ile birlikte daha gelişmiş şekilde kullanmaya devam edin. İsterseniz 2016 ücretsiz versiyonunu da kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

SoftMaker Office dört temel öğeden oluşur: TextMaker, Presentations ve PlanMaker (sırasıyla metin belgeleri, slayt gösterileri ve elektronik tablolar için). Suite ayrıca mesajlarınızı ve görevlerinizi yönetmek için Mozilla Thunderbird e-posta istemcisinin genişletilmiş bir sürümünü de içeriyor. 2018 için en büyük değişikliklerden biri, şerit ve araç çubuğu arabirimleri arasında seçim yapmanıza izin veren tamamen güncelleştirilmiş bir arayüzdür. Ayrıca daha büyük, dokunmaya duyarlı simgeler ve menü girişlerine sahip isteğe bağlı bir Dokunma Modu da var.

SoftMaker Office, değişiklikleri Microsoft Office’den yapıyorsanız veya belgeleri hala kullananlarla paylaşıyorsanız dokümanların açık gösterilmesini ve doğru şekilde çalışmasını sağlamak için DOCX, XLSX ve PPTX formatlarını doğal olarak kullanır.

Programın 32 ve 64 bit sürümleri mevcuttur. İndirme işleminden sonra 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilir ve daha sonra kullanmaya devam etmek için satın alabilirsiniz. Standart ve Profesyonel sürümler halinde tercih edilmektedir.

Ücretsiz Softmaker Office 2016 Türkçe İndir

NOT: Birinci indirme linki 32 bit ve ikincisi 64 bit sürümler içindir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
228 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.