Softmaker Office 2016 Türkçe İndir

Softmaker Office 2016 Türkçe İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu78.4 MB
Üretici SoftMaker
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Ücretsiz Ofis Programı

SoftMaker FreeOffice, Windows için güçlü, kullanımı kolay, modern, şimşek hızlı bir ofis paketidir. SoftMaker FreeOffice 2016 evde ve işyerinde kullanmakta özgürdür. Kullandıktan sonra, Microsoft Office’e en iyi ücretsiz alternatif olduğunu kabul edeceksiniz. FreeOffice, tümü Microsoft Office’deki muadilleriyle uyumlu, kelime işlemci, elektronik tablo uygulaması ve sunum programı içeren eksiksiz bir ofis paketidir. Ücretsiz olarak indirin ve istediğiniz süre boyunca kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office ile daha da iyi uyum. FreeOffice zaten Microsoft Office belgelerinin kesintisiz işlenmesi için referans olarak görülüyordu. FreeOffice 2016 yeni sürümü, kalitesini daha da geliştirilmiş gözden geçirilmiş dosya filtreleri kullanıyor. Word belgesini DOC ve DOCX formatlarında, XLS ve XLSX formatında açar. PPT ve PPTX formatlarındaki Excel çalışma sayfaları ve PowerPoint sunumları kayıpsızdır. Hiçbir başka ücretsiz Office paketi bu sorunsuz birlikte çalışabilirlik kazandırır.

Doğrudan her bir FreeOffice uygulamasının içinden, artık PDF etiketleri, yorumları, izlenen değişiklikleri ve yer imlerini de içeren yüksek kaliteli PDF dosyaları oluşturabilirsiniz. EPUB formatını dışa aktararak belgelerinizden bir tuşa dokunarak e-kitap oluşturmanıza olanak tanır.

En yeni FreeOffice PlanMaker, Microsoft Excel ile göz seviyesinde sofistike veri analizi için pivot tablolar sağlar. Koşullu biçimlendirme şimdi Excel 2016’da olduğu gibi çalışır renk çubukları, en yüksek ve en düşük değerlerin işaretlenmesi ve değer trendleri için simgeler.

DirectX’e dayalı animasyonlar ve slayt geçişleri ile yeni FreeOffice Presentations, slaytın orijinal “göz alıcıları” gösterdiği çok çeşitli muhteşem efektler sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
229 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.