Soda Player İndir : Windows için Ücretsiz Gelişmiş Video Oynatıcı

Soda Player İndir : Windows için Ücretsiz Gelişmiş Video Oynatıcı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76.3 MB
ÜreticiFreedom Island Privacy, Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Ücretsiz Video Oynatma Programı

Soda Player, temel olarak BitTorrent ağından video oynatma özelliğine odaklanan kapsamlı bir medya oynatıcısıdır. BitTorrent videolarını anında oynatabilirsiniz. Maksimum hız sağlamak için DHT, PEX, UDP izleyicileri ve diğer tüm önemli BitTorrent teknolojilerini destekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın temel seçenekleri arasında, torrent dosyaları (desteklenen izleyiciler: DHT, PEX ve UDP), Chromecast ve Apple TV ile uyumluluk, AceStream bağlantılarının yerel desteği, kullanıcı dilinde otomatik altyazı, birden fazla ses parçası desteği ve BitTorrent ağından yerel video dosyalarının ve içeriklerin çalma listeleri.

Tüm popüler dosya ve kodek formatları için tam destek sağlar. Oyuncu, HEVC / H.265, AC-3, DTS, WebM, vb. ile harika bir iş çıkarır, ayrıca H.264 ve HEVC / H.265 görüntü tiplerinin donanım kod çözme özelliğini destekler.

Sadece çok sayıda kullanışlı fonksiyon sunmaz, aynı zamanda modern ve minimalist bir arayüze sahiptir. İlginç bir şekilde, standart düğmelere ek olarak (ekranı oynatma ve yakınlaştırma gibi), alt çubuk da belirli bir dosyanın indirme hızıyla ilgili bilgileri bulur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
188 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.