Sniper Strike İndir : iPhone, iPad için Ücretsiz Keskin Nişancı Oyunu

Sniper Strike İndir : iPhone, iPad için Ücretsiz Keskin Nişancı Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu226.3 MB
ÜreticiMobile Gaming Studios Ltd.
İşletim SistemiiOS 9.0 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce

iOS için Ücretsiz Türkçe Keskin Nişancı Oyunu

Sniper Strike: Special Ops PvP ile inanılmaz 3D keskin nişancı FPS oyunu sevenler için tavsiye edeceğimiz ücretsiz bir keskin nişancı oyunudur. Farklı oyun modlarında zorlu mücadelelerde yer almaya hazır iseniz o zaman arkadaşlarınla veya Dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı online olarak savaş.

Sponsorlu Bağlantılar

En gelişmiş ekipmanı ve zorlu silahları edinin ve yükseltin. Rehineleri kurtar, Strike Force’u destekle ve tüm düşmanlarını ortadan kaldır. Dünya çapında egzotik bölgelerle savaşarak arkadaş edin, klanlara katıl ve düşmanlarla savaş.

Kendinizi görsel olarak muhteşem ortamlara ve yüzlerce hızlı tempolu misyonlara bırakın. Poseidon işlemlerini ortadan kaldırmak için her beceriyi ve silahı kullanın. Delta ekibiyle düşman gemilerini bozmak ve planlarına bir son vermek için yan yana savaş. Epik PvP savaşlarına katılın. Olaylara hakim olun, donanımınızı geliştirin ve üst düzey liderlik pozisyonu için savaşın.

Arkadaşlarınla yada diğer oyuncular ile karşılıklı savaşlarda boy gösterebilir, rehine kurtarma operasyonlarına katılabilirsin. Yüzlerce zorlu görevde mücadeleci ruhunu ortaya koyacağın Sniper Strike: Special Ops ile en iyiler arasına girebilmen için sana bol şans.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
182 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.