Sniper Strike İndir (Android) Ücretsiz Online Keskin Nişancı Oyunu

Sniper Strike İndir (Android) Ücretsiz Online Keskin Nişancı Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMobile Gaming Studios Ltd.
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi11 ay önce

Android için Ücretsiz Keskin Nişancı Oyunu

Sniper Strike : Special Ops Android telefon ve tablet cihazlar üzerinden oynanabilen ücretsiz bir keskin nişancı oyunudur. 3 farklı oyun modu ile karşımıza çıkan oyunda amacımız hayatta kalmak olacak. Zorlu mücadeleler ile heyecan dolu oyunlarda nasıl bir keskin nişancı olduğunu öğrenmenin yolu oyunu yüklemek ve rakiplerine karşı hünerlerini ortaya koymak olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

İster profesyonel olun ister yeni başlayan birisi olun fark etmez sizi tatmin edecek grafikler ile donatılmış kaliteli bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Birinci sınıf keskin nişancı oyunları arasında yer almaktadır. Oyun çeşitli mekanlarda ve hava koşullarında oynanmaktadır.

Sniper Strike : Special Ops çevrim içi (online) oyunlardandır. Birlikte savaşacağın delta ekibine yardım et ve müttefik oyuncular ile arkadaş olarak rehine kurtarma operasyonlarına dahil ol.

İstersen canlı rakiplere karşı keskin nişancı düellolarında meydan oku. Bunu ister arkadaşlarınla ister Dünya’nın farklı yerlerinden diğer oyunculara karşı yapabilirsin. Yüzlerce görevi tamamlamak için de arkadaşlarınla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Son olarak elde edeceğin başarıların yer aldığı liderler tablosu ile nasıl bir performans sergilediğini görebilirsin diyor ve bol şanslar temennisinde bulunuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
181 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.