SnailDriver İndir : Windows Bilgisayar Aygıt Sürücüleri Güncelleme

SnailDriver İndir : Windows Bilgisayar Aygıt Sürücüleri Güncelleme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.2 MB
ÜreticiSnailsuite
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows Bilgisayar Aygıt Sürücülerini Tek Tıklama ile Güncelleyin

Bilgisayarınızı güncel olmayan aygıt sürücüleri için tarayın ve bu kolay kullanımlı uygulamanın yardımıyla tek bir fare tıklamasıyla güncelleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Aygıt sürücülerini güncel tutmak, özellikle PC’ler konusunda az tecrübeye sahip olan ve doğru yazılımı nerede bulacağınızı veya nasıl kurulacağını bilmeyenler için basit bir iş değildir. SnailDriver, bilgisayarınızı tarayabilir ve bir sürücü güncellemesine ihtiyaç duyan cihazları algılama yeteneğine sahip olduğu için yardımınıza gelen sezgisel bir programdır. Dahası, gerekli bileşenleri otomatik olarak indirebilir ve kurabilir.

Bilgisayarınızdaki güncel olmayan sürücüleri algılayabilen kullanışlı bir program

SnailDriver, daha sezgisel olamazdı çünkü yapmanız gereken tek şey, uygulama başlatıldıktan sonra Tara düğmesine basmaktır. Yüklü tüm aygıt sürücüleri analiz edilir ve çevrimiçi sürümler ile karşılaştırılır ve tüm işlem çok hızlı bir şekilde tamamlanır. Ardından, yüklü aygıtlarınız hakkındaki bilgileri, kullandıkları sürücü sürümlerini ve güncelleştirmelerin olup olmadığını görüntüleyen bir liste sunulur.

Aygıt sürücülerini birkaç fare tıklamasıyla güncelleme

Bilgisayarınız iyi durumda değilse, sürücülerin eski durumda olmalarından kaynaklı olabilir. Bu işlem otomatik olarak gerçekleştirilir ve uygulama aynı anda birden fazla bileşeni indirebilir ve kurabilir. Bununla birlikte, her sürücü hakkında çok az bilgi verilmektedir ve program güncelleme gerçekleştirirken bir Sistem Geri Yükleme noktası oluştursa da, herhangi bir soruna rastladıktan sonra önceki bir sürüme geri dönme seçeneğiniz yoktur.

Sonuç

SnailDriver, tüm Windows sürücülerini güncel tutmak için çok daha kolay bir iş olan kolay kullanımlı bir uygulamadır. Bilgisayarınızdaki eski yazılımları algılayabilir ve daha sonra yeni bileşenleri otomatik olarak indirip kurabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
42 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.