Skype İndir Ücretsiz Görüntülü Sohbet, Anlık Mesajlaşma Programı (Linux)

Skype İndir Ücretsiz Görüntülü Sohbet, Anlık Mesajlaşma Programı (Linux)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu48.3 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiLinux
Eklenme Tarihi3 sene önce

Linux için Ücretsiz Mesajlaşma ve Sohbet Programı

Skype popüler sohbet programı. Sohbet programları günümüzün en önemli ve değerli parçalarından birisi olup ücretsiz olarak Dünyanın her yerinden sevdiklerimiz ile görüntülü sohbetler yapabilmemize olanak sağlamaktadır. Karşılıklı olarak yüklü olan cihazlardaki Skaype programı aracılığı ile sesli yada görüntülü çağrılar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

skype-indir-linux

Tabi sadece konuşmakla kalmayacak istediğiniz an anlık olarak teke tek yada grup mesajlaşmaları da yapabileceksiniz. Kullanıcı arayüzü kaliteli bir şekilde tasarlanan program kullanıcı dostu kolay bir kullanım imkanı sunuyor. Bilgisayar, telefon, tablet ve aklınıza gelebilecek diğer cihazlar ile de tek bir hesabınızı kullanarak kullanabilirsiniz.

Windows, Android, iOS, Windows Phone, Mac ve daha fazlası. Her türlü platform desteği veriyor. Aşağıda Linux kullanıcıları için iki farklı indirme linki mevcuttur. Size uygun olan sürümü indirerek hemen kullanmaya başlayın. Tabi Linux ne kadar rakipleri kadar tanınmasa da yine de kimi kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Sevdikleri ile iletişim kurmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri programların başında Skype programı da gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
275 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.