SketchUp Make (64 Bit) İndir – Ücretsiz 3D Modelleme Programı

SketchUp Make (64 Bit) İndir – Ücretsiz 3D Modelleme Programı

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu121.20 MB
ÜreticiTrimble
İşletim SistemiWindows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 64Bit
Eklenme Tarihi3 sene önce

SketchUp Make (64 Bit): Ücretsiz 3D Modelleme Programı

sketchup-make-64-bit-indir-ucretsiz-3d-modelleme-programiSketchUp Make 2016, ev ve iç mekan tasarımı için kullanabileceğiniz Windows (64bit) sistemler için ücretsiz üç boyutlu modelleme programıdır.  Sketchup (eski adıyla Google Sketchup) evler, binalar ve diğer birçok nesnelerin 3D modellerini oluşturmak için imkan sağlayan kolay kullanımlı 3D modelleme yazılımıdır. Dikdörtgenler, daireler, oval, yay, çizgi ve serbest çizimler ile nesneleri tasarlamak ve 2D nesneler için boyut eklemek gibi araçlar kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

SketchUp Make 2016 ile tasarım yaparken yapı malzemesi kalıplarından oluşan bir kütüphane sunuyor (tuğla, beton, ahşap, cam, halı vs.) ve gerçekçi bir görünüm ekleme imkanı sunar. Bitmiş tasarım Google 3D depo aracılığıyla JPG, TIF, PNG ve BMP gibi popüler görüntü biçimlerinde kaydedilebilir, aktarabilir veya paylaşabilirsiniz.

SketchUp Make 2016 programını ilk kez kullanıyorsanız, programdan tam anlamı ile faydalanmak için verilen belgelere ve öğreticilere göz atmanızı tavsiye ederiz. Öğretici seçilen her aracın temel işlevini anlatacaktır. Sizde hayalinizdeki evi, iç mekanı ve bahçesini tasarlamak için ücretsiz program arıyorsanız SketchUp Make programını kullanabilirsiniz. SketchUp ile dünyanın en kolay, en eğlenceli, tamamen ücretsiz 3 boyutlu çizim aracıdır diyebiliriz.

SketchUp Make 16.1.1450 son sürümü Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 64-bit sistemleri ile uyumludur.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1773 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.