Six-Guns (Windows Phone 8/8.1) İndir – Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Six-Guns (Windows Phone 8/8.1) İndir – Ücretsiz Aksiyon Oyunu

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu434 MB
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiWindows Phone 8 ve üstü
Eklenme Tarihi6 sene önce

Six-Guns: Windows Phone için Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Six-Guns en iyi grafiklere sahip aksiyon ve macera oyunlarından bir olarak Gameloft tarafından geliştirilmiştir ücretsiz ve Türkçe bir oyundur. Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gizemli bölgeleri keşfedin. Düşmanlar ve haydutların mekanı olan Vahşi Batı’da yalnız başınıza savaşacaksınız. Önünüze çıkan düşmanları silahlarınla yok et.

six-guns-windows-phone-indir-ucretsiz-aksiyon-oyunu

Buck Crosshw karakterini üstleneceksin. Oyunda seninle birlikte olacak ve sana yardımcı olacak atın ve silahların olacak. 8 farklı at ve 19 silahınla düşmanları perişan et. Tabi bunların yanı sıra geniş bir elbise ve mühimmatında olacak. Kilidi olan ürünlerin kilidini açman gerecek.

Arizona ve Oregon gibi gizemlerle dolu bölgelerde rahatlıkla dolaş. Fakat bu rahatlık haydutların ve diğer doğa dışı düşmanların sesi ile bozulacak. Çok dikkatli olmasın ve seni öldürmek isteyen düşmanlar gölgelerde saklanıyor.

Bu gizemli topraklarda ya öleceksin yada öldüreceksin. Hayatta kalmak için saklı becerilerini ortaya çıkarman gerekecek. En iyi performansı gösterdiğin sürece galip gelen hep sen olursun.

Six-Guns Ekran Görüntüleri

six-guns-windows-phone-indir-ucretsiz-aksiyon-oyunu six-guns-windows-phone-indir-ucretsiz-aksiyon-oyunu-

Six-Guns Game Trailer

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
516 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.