Sınırsız, Süresiz Ses Kaydı Yapma Programı İndir

Sınırsız ses kayıt programı indir. Süresiz ses kayıt uygulaması. Paylaştığım program süresiz, sınırsız şekilde her çeşit ses kaydı yapmanıza yardımcı olacak bedava programlarından birisidir. Ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. Aklınıza gelen her çeşit ses kaydı işlemini basitçe yapacaksınız.
Her çeşit toplantı, telefon görüşmesi yapan birisinin, sınıfta gördüğünüz dersleri, her türlü müzik, kendi sesinizden aklınıza ne gelirse onu ve daha fazlasını. Uygulama Android akıllı cihaz kullanıcılarına hitap etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

sinirsiz-suresiz-ses-kaydi-yapma-programi-indir

Uygulama desteklediği cihazlarda yapılan kayıtlar için güçlü ses filtre desteği vermektedir. Kayıtları kolayca yönetebilir ve zil sesi olarak da atayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve birleştirme özelliği ile ses kayıtlarını birleştirebilirsiniz. Yapacağınız ses kayıtları için herhangi bir sınır ve süre yoktur.

sinirsiz-suresiz-ses-kaydi-yapma-programi-indir

Birisine söyleyemediğin bir şey var ise kaydet ve kolayca gönder. Ses kayıtları için yüksek kalite desteği sunuyor. Daha sonra kullanmak üzere Bilgisayara aktarabilir ve farklı format desteği ile çeşitli formatlar da kayıtlar yapabilirsiniz ve kullanıcı dostu arayüzü ile rahat bir kullanım deneyimi yaşayacaksınız.

Program Ekran Videosu

Digipom Ses Kayıt Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
93 kez okundu

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.