Şifre ile PDF Sayfaları Kilitleme / Gizleme Programı PDF Page Lock İndir Türkçe

Şifre ile PDF Sayfaları Kilitleme / Gizleme Programı PDF Page Lock İndir Türkçe

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12 MB
ÜreticiPDF Page Lock
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Windows için PDF Sayfalarını Kilitleme veya Gizleme Programı

PDF Page Lock, yalnızca bir parolayı yapılandırarak PDf belgenizdeki belirli sayfaları kilitlemenize veya gizlemenize yardımcı olabilecek Türkçe dil desteği olan ücretsiz PDF sayfası gizleme / kilitleme programlarından biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF sayfalarını gizle veya kilitle

Belgelerinizin yalnızca belirli bölümlerini meraklı gözlerden uzaklaştırarak kilitlemek veya gizlemek istiyorsanız bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bir belgeyi açtığınızda, ekranın sol kısmında yer alan durumların her biriyle birlikte sayfaların bir listesini görürsünüz. Her sayfayı tek tek kilitleyebilir, gizleyebilir ve kilidini açabilir ve sol alt köşeleri kullanarak hepsini tek seferde açabilirsiniz.

Bir şifre kullanın

PDF Page Lock, aynı zamanda, istemediğiniz bir sayfayı yanlışlıkla kilitlememeniz için, işlemek istediğiniz sayfaların önizlemesini de sağlar. Gerçek kilitleme işlemine gelince, bir sonraki eylemi uygulamak için “Kaydet” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Daha sonra orijinal belgenin üzerine yazabilecek veya başka bir yere kopya olarak kaydedebilecek bir şifre tanımlamanız gerekir.

Sonuç

PDF sayfalarınızın bazılarını kilitlemeyi ya da gizlemeyi düşünüyorsanız, PDF Page Lock’a güvenebilirsiniz, çünkü size ihtiyacınız olan her şeyi sunar ve acemiler tarafından bile kullanılabilecek kadar basittir. Arayüzü basittir, kontrolleri oldukça sezgiseldir ve işlevlerinden faydalanmak için herhangi bir gelişmiş konfigürasyon gerektirmez.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
239 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.