Shareaza Türkçe İndir – Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı

Shareaza Türkçe İndir – Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.53 MB
ÜreticiShareaza
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Popüler Dosya Paylaşım Programı

P2P uygulamaları ve genel olarak dosya paylaşımı dünyasında, birkaç program gerçekten popülerdir ve bu programlardan birisi de Shareaza.

Sponsorlu Bağlantılar

Shareaza, birden çok ağ protokolü desteği ile birlikte gelen Microsoft gelişmiş Windows işletim sistemi için bir P2P (eşler arası) dosya paylaşım istemcisidir: Gnutella, eDonkey, BitTorrent, HTTP. Bu, Gnutella ağındaki dosyaları LimeWire veya FrostWire ile yaptığınız şekilde indirmek için Shareaza’yı kullanabileceğiniz anlamına gelir, eMule ile yaptığınız gibi eDonkey ağındaki dosyaları indirmek için kullanabilirsiniz. BitComet veya µTorrent ile yaptığınız gibi torrent dosyalarını indirin.

Her yeni aramanın otomatik olarak yeni bir sekme oluşturmasını istemesine rağmen, arama sonuçları son derece hızlıydı. Shareaza ayrıca ortak ses ve video formatları için iyi bir yerleşik medya oynatıcıya sahiptir. Diğer özellikler arasında bir sohbet istemcisi ve aktarımı zamanlama özelliği bulunur.

Dosya yönetim sistemi, bölünmüş ve her tür kategoriye bölünmüş klasörler ile, deneyimli dosya yollayıcıları büyük olasılıkla bu kadar fazla sıkıntı çekmese de acemi yenebilir. Genel olarak, Shareaza’nın tasarımı, performansı ve düzeltme, ayarlama boyutu, eşler arası kullanıcılar için iyi bir seçim olmasını sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
145 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.