Şema, Diyagram ve Slayt Oluşturma Aracı Diagram Designer İndir

Şema, Diyagram ve Slayt Oluşturma Aracı Diagram Designer İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2 MB
ÜreticiMichael Vinther
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Basit Vektör Grafik Editörü

Şemalar, diyagramlar ve slayt gösterileri oluşturmak için basit vektör grafik editörü.

Sponsorlu Bağlantılar

Geniş bir özellik yelpazesi sunan bu kullanımı kolay vektör grafik düzenleyicisi ile hızlı bir şekilde diyagram, akış şeması, illüstrasyon ve slayt gösterileri oluşturun. Uygulamanın arayüzü düz ve sezgiseldir. Bir öğeyi tasarlamak, çizimleri “sürükle ve bırak” yöntemi ile ekranın sağından içe aktararak yapılabilir.

Kategorilerini “Elektronik Semboller, Varsayılan, Akış Şeması, GUI Tasarımı, LaChimere AutoRealm, Çokgenler ve UML Sınıf Diyagramı” arasından seçebilirsiniz. Buna ek olarak, çizgi, ok, bağlayıcı, eğri, metin, dikdörtgen ve elips gibi bazı standart çizim araçlarını kullanabilirsiniz. WMF, EMF, BMP, JPEG, PNG, MNG ve PCX görüntülerini içe / dışa aktarabilirsiniz.

Ayrıca, sadece bir kaç tane isim vermek için metni bulabilir, yazım denetimi yapabilir, otomatik satır sonlarını devre dışı bırakabilir, sayfa özelliklerini ayarlayabilir, sayfaları yeniden düzenleyebilir, katmanları düzenleyebilir, öğeleri döndürebilir ve hizalayabilirsiniz.

İnceleme Sonucu

Kullanımı basit uygulama, çok düşük bir CPU miktarıyla çalışır, bu nedenle bilgisayarın performansıyla ilgili endişe etmeyin. Yanıt süresi iyi ve bir yardım dosyası içeriyor. Sezgisel düzeni ve genel kolaylığı sayesinde daha az tecrübeli kullanıcılar bu uygulama ile nasıl çalışacaklarını sorunsuz bir şekilde çözebilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
179 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.