Secure File Deleter İndir : Dosyaları Geri Dönüşümsüz Kalıcı Silme Programı

Secure File Deleter İndir : Dosyaları Geri Dönüşümsüz Kalıcı Silme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.5 MB
ÜreticiCyRobo S.R.O.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Dosyaları Güvenli Silme Programı

Secure File Deleter Windows işletim sistemli bilgisayarlarda yer alan dosyalarını kalıcı olarak silmek isteyenler için tasarlanmış ücretsiz bir yardımcı programdır. Küçük boyutu ve basit tasarımı ile temelli olarak geri dönüşümsüz şekilde silebilirsiniz. Program ile sileceğiniz dosyalarınız kalıcı olarak gideceğinden dolayı silme işleminden önce dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen dosyaların içeriği rastgele verilerle değiştirilecektir. Veri imhası için birden çok güvenlik algoritması seçebilirsiniz. Güçlü ve ücretsiz yardımcı programdır. Basit ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarlanan program birçok güvenlik özelliği ile çok profesyonel ve güçlü bir şekilde hizmet vermektedir.

Dahası, bu uygulama her dosyayı tek tek kaldırmanızı veya bir klasörün dosya değerini yüklemenizi sağlar, böylece size süreç üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Tüm bir klasörü yüklerken, program mevcut alt klasörleri otomatik olarak içerir.

Genellikle birkaç saat süren tüm kullanılabilir disk alanlarının üzerine yazmak gerekli değildir. Bu program ile her şey çok hızlı bir şekilde yapılacaktır. Etkinliğinizi kimse takip edemez. Silme işleminden sonra dosyaların tekrar kurtarılma şansı yoktur.

Dosyaları güvenli ve kalıcı bir şekilde bilgisayarınızdan kolay ve verimli bir şekilde çıkarmanızı sağlayan basit ama güçlü bir yardımcı programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
154 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.