Screenpresso – Ekran Görüntüsü Alma Efekt Ekleme ve Paylaşma Aracı Türkçe

Screenpresso – Ekran Görüntüsü Alma Efekt Ekleme ve Paylaşma Aracı Türkçe

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.8 MB
ÜreticiLEARNPULSE SAS
İşletim SistemiWin XP / Vista / 7 /8 / 8. 1 / 10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için Türkçe Görüntü Alma ve Ekran Videosu Çekme Programı

Bu uygulamayı kullanarak masaüstünüzü yakalayabilir veya kaydedebilir, ardından dosyaları değiştirebilir ve çeşitli formatlara kaydedebilirsiniz. Screenpresso, anlık ekran görüntü ve videoları bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Screenpresso, eğitim dokümanlarınız, ortak çalışma tasarımınız, BT hata raporları ve daha fazlası için masaüstünüzü (ekran görüntüleri ve HD videoları) yakalar.

Taşınabilir olarak da kurulabilir

Bu yazılım taşınabilir bir ürün olarak da kurulabilir. Bunun için size normal sürüm ve portable sürüm arasında seçim imkanı sunmaktadır. Bu durumda, Windows kayıt defteri anahtarlarınızda değişiklik yapılmaz. Üstelik Screenpresso’yu çıkarılabilir bir aygıta depolayabilir ve doğrudan yürütülebilir dosyasını herhangi bir bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Resmi kırpabilir / yeniden boyutlandırabilir veya tuval boyutunu değiştirebilir, kenarlıklar ekleyebilir, ayrıca anlık görüntüleri PNG, JPG, GIF, BMP, TIF veya PDF formatında kaydedebilirsiniz. Videolar MP4, WMV, OGV veya WEBM uzantısına sahip olabilir. Bununla birlikte, tam olarak çalışabilmesi için codec bileşenlerini ayrı ayrı kurmanızı gerekmektedir.

Sonuç

Hem ekran görüntüleri ve videoları yakalamanın yanı sıra bünyesinde bulunan mevcut düzenleyici, Türkçe dil desteği ve daha bir çok artı desteği ile birlikte kullanacağınız programı denemenizi öneriyorum.

Sistem Gereksinimleri

.NET Framework 4 veya üstü gereklidir.

.NET Framework 4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
106 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.