Scratch İndir Türkçe – Web Tabanlı Programlama Dili ve Animasyon Yaratma Programı

Scratch İndir Türkçe – Web Tabanlı Programlama Dili ve Animasyon Yaratma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33 MB
ÜreticiMIT Medya Lab
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

PC için Hikaye, Oyun, Çizgi Film Animasyonu Yapma Programı

Scratch Windows PC kullanıcıları için tasarlanan ücretsiz bir programlama dillerinden birisidir. Bu programlama dili size Türkçe dil desteği ile birlikte harika animasyonlar yaratmanıza yardımcı olacaktır. Scratch web tabanlı çalışmaktadır ve kolay bir şekilde hikayeler, oyunlar ve çizgi film animasyonları yaratmanıza yardımcı olacaktır. Kendi grafik animasyonları hazırlamanız için her türlü materyal bulunmaktadır. Özellikle yeni yetişmekte olan 8 ile 16 yaş arası çocukların öğrenmelerine yardımcı olacak bir şekilde tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kontolleri oldukça basit olan program ile oluşturmak isteyeceğiniz animasyonlar arka planlar, resimler gibi çalışan nesnelere göre üretilmektedir. Bu gibi aksiyonları programlamak hiç de zor değildir.

Çünkü grafik editörü hareket ve sesi programladığınız zaman bu nesnelerin hareketlerini değiştirmede yaşanan zorluklar minimum seviyey indirmektedir. Sunum olsun oyun yada animasyonlar Scratch sayesinde kolay ve mümkün. İstediğiniz kadar nesne ekleme ve düzenleme olanağı bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3853 kez indirildi

Scratch İndir Türkçe – Web Tabanlı Programlama Dili ve Animasyon Yaratma Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Ömer Faruk dedi ki:

    Çok güzel bir uygulama

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.