Sandra Lite İndir : PC Performans Testi ve Sistem Analizi Yapma

Sandra Lite İndir : PC Performans Testi ve Sistem Analizi Yapma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu108 MB
ÜreticiSiSoftware
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10 - WinServer 2008/R2, 2012/R2, 2016
Eklenme Tarihi9 ay önce

Bilgisayar Performansını Test Etme, Sistem Analizi Yapma, Tanılama ve Karşılaştırma Programı

Bilgisayarınızın performansını test etmenizi ve donanım bilgilerini elde etmenizi sağlayan gelişmiş sistem analizi, tanılama ve karşılaştırma programı. SiSoftware Sandra, bilgisayarınızın yazılım ve donanım yeteneklerini analiz etmenin yanı sıra bileşenleri ayrı ayrı vurgulamak için çeşitli testler gerçekleştiren karmaşık bir yardımcı program olarak tasarlanmış kategorisinde en becerikli uygulamalardan biridir. Bu tür yazılımlara alışkın değilseniz alışmak için önemli zaman gerektiren çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Özelleştirilebilir kurulum ve düzgün şekilde organize edilmiş UI

Kurulum prosedürü kısa ve bazı yapılandırma gerektirir. Kimliği doğrulanmış kullanıcıların bilgisayara uzaktan oturum açabilmelerini sağlamak için bir sunucuyu etkinleştirebilir ve aracın video sürücüsünün sıfırlanmasını önlemek için uzun süren Genel Amaçlı ölçütlerde yeniden başlatılmasını isteyebilirsiniz. Arabirim açısından, SiSoftware temiz ve sezgisel tutulmaktadır; tüm bileşenleri araçlar, testler, donanım ve yazılım gibi ayrı kategorilere ayırır.

Donanım ve yazılım verilerini görüntüleme

Donanım verileri söz konusu olduğunda, bilgisayar (ör. Işlemciler, bellek, grafik), depolama adaptörleri ve aygıtları (örneğin sürücü geometrisi, SMART), anakart, chipsetler, otobüsler, işlemciler, güç yönetimi, ekran ve video adaptörleri, GP (Genel Amaçlı) işlemciler ve hızlandırıcılar, yazıcılar ve fakslar vb. Yazılımla ilgili olarak, uygulama mantıksal sürücüler, dosya türleri, yazı tipleri, ortam aygıtları, işletim sistemi, bellek kullanımı, işlemler, modüller, hizmetler ve sürücüler ile ilgili ayrıntıları ve daha fazlasını gösterir.

SIMD işlemci birimleri, ALU ve FPU işlemcileri ve finansal analiz gibi çok sayıda karşılaştırma ölçütü türü bulunmaktadır. Sıklıkla gerçekleştirdiğiniz tüm görevler, hızlı erişim için sık kullanılanlar listesine eklenebilirken, herhangi bir bölgedeki bilgiler bir rapora üretilebilir ve yakın denetim ve koruma amacıyla dosyaya ihraç edilebilir. İhtiyacınız olmayan modüllerin kolayca devre dışı bırakılması mümkündür. Buna ek olarak, bilgisayarınızın ortamını izlemek de mümkündür.

Sonuç

SiSoftware Sandra, ilginç bir dizi özellik ile birlikte gelen gelişmiş kullanıcılar için inanılmaz bir sistem bilgisi ve kıyaslama programıdır. Daha fazlasını arayan kullanıcılar pro sürümüne geçebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
34 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.