Safari Son Sürüm İndir (Windows)

Safari Son Sürüm İndir (Windows)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu36.7 MB
ÜreticiApple
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Popüler Apple İnternet Tarayıcısı

Apple’ın popüler tarayıcısı Windows işletim sistemli Bilgisayarlarda çoklu sekmeli düzen, yerleşik RSS okuyucu, özel tarama oturumu ve daha fazlası için destek sunuyor. Birden çok web sayfasını aynı pencerede görüntülemenizi ve masaüstündeki alanı kurtarmanızı sağlayan, sekmeli bir arayüzden faydalanabilirsiniz. Sürükle ve bırak desteği kullanarak sekmeleri kolaylıkla yeniden düzenleyebilir veya sekme çubuğunu çift tıklatarak yeni bir sekme açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Arama ve gezinme modu

Yeni bir sekme açtığınızda, tarayıcı en çok ziyaret edilen web sitelerinin listesini küçük resim önizleme ve kısa bir açıklama görüntüler.Bu liste, tarama alışkanlıklarına dayanır ve tarayıcı tarafından otomatik olarak oluşturulur ancak belirli siteleri sabitleyerek ve küçük resimlerini ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleyerek değiştirebilirsiniz.

Bu pencere tarama geçmişini görüntülemek için aynı görüntü modunu da kullanabilir. Son zamanlarda ziyaret edilen siteleri, bir dergiye göz attığınız gibi tarama yapabilir ve makaleleri okumadan önce resimlere bakabilirsiniz.

Dahili RSS okuyucu,

Tarayıcı, İnternet’te makaleleri okuma hakkındaki görüşlerinizi değiştirebilecek bir RSS okuyucu içerir. RSS beslemesi olan bir sayfaya göz atıyorsanız, tarayıcı adres çubuğunda bir RSS düğmesi görüntüler. Düğmeye bir tıklama ile makalelerin listesini görüntüleyebilir ve bunları tarihe veya başlığa göre sıralayabilirsiniz.

İlginç bir makale bulursanız hemen okumak zorunda değilsiniz. Tarayıcının okuma listesine ekleyebilir ve daha sonra erişebilirsiniz. Dahili Reader, tüm reklamların veya bannerların bir web sitesinin makalesinden çıkarmanızı ve yalnızca ana haberlerle ilgili metin ve resimleri görüntülemenizi sağlar. Böylece dikkatini dağıtmak için hiçbir şey okuyamazsınız.

Özel tarama

Safari, ziyaret ettiğiniz web sayfalarını hatırlamadan web’e göz atma ve geçmişi temizleme ve en iyi siteleri sıfırlama seçeneği sunar. Web tarama alışkanlıklarınızı gizlemek istiyorsanız, önbellek klasörünü boşaltabilir ve form bilgilerini veya web sayfası önizleme görüntülerini silerek tarayıcıyı sıfırlayabilirsiniz.

Safari’ye geçmeyi düşünüyorsanız, yer imlerini HTML veya XHTML listelerinden içe aktarabildiğini bilmekten memnuniyet duyabilirsiniz. Bu program, işlevlerini genişletmenize izin veren uzantıları da destekleğini bilmenizi isteriz.

Sonuç

Program web taramasını optimize eder ve iyi bir hızla web sitelerini oluşturur. Nispeten, bellek kullanımı Internet Explorer‘dan önemli ölçüde daha düşüktür (yaklaşık% 25 daha az bellek). Safari web tarayıcısı web’de gezinmek için iyi bir seçenek sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
287 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.