Reimage Repair İndir – Windows 7, 8, 10 Sistem Hatası Bulma Onarma

Reimage Repair İndir – Windows 7, 8, 10 Sistem Hatası Bulma Onarma

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu591.2 KB
ÜreticiReimage
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Windows için Sistem Hatalarını Tespit Etme ve Onarma Programı

Reimage, sistem sorunlarını teşhis etmek ve tüm sorunları onarmak için tasarlanmış bir programdır. Uygulama basit bir arayüze ve anlaşılması kolay, sezgisel bir düzen içeriyor. Reimage, kurulum işlemi tamamlanır tamamlanmaz sistemin taranmasını sağlar. Donanımla ilgili bilgi sağlar ve çeşitli ayrıntıları analiz eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Hızlıca analiz yapar

Örnek olarak, size sistem bölümünde ne kadar boş alan kaldığını, değeri diğer bilgisayarların ortalama miktarı ile karşılaştırarak öğrenmenizi sağlar. Sabit sürücülerin ve hafızanın toplam boyutu da analiz edilir. Program, bazı donanım testleri gerçekleştirir. Örneğin CPU ve sabit disk hızını ve sıcaklığı bilmenizi sağlar. Reimage daha sonra son dört ay içinde sıkça çöktüğü programları bulmak için istikrar sorunları arar. Ayrıca, kötü niyetli yazılımlar, virüsler ve Truva atları gibi PC’deki kötü amaçlı dosyaları arar ve herhangi bir sorun için Kayıt Defterini tarar.

Hatalı dosyaları temizler

Program daha sonra tüm hatalı dosyaları temizleyebilir, yenilerini yükleyebilir ve hasarı onarabilir. Ardından yeni bir denge denetimi gerçekleştirir ve kötü niyetli öğeler için bir tarama gerçekleştirir.

İnceleme Sonucu

Reimage, daha istikrarlı bir sistem oluşturmak için birçok sorunu çözebilecek hoş bir programdır. Yükleme işlemi sırasında, tüm adımlara dikkat ettiğinizden emin olun. Aksi takdirde, istemediğiniz veya ihtiyaç duymadığınız bir üçüncü taraf uygulaması ortaya çıkabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1129 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.