Redwood İndir – Bilgisayardaki Kaynakları Görüntüleme ve Çıkarma

Redwood İndir – Bilgisayardaki Kaynakları Görüntüleme ve Çıkarma

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu241 KB
ÜreticiThe SZ
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi7 ay önce

Ücretsiz Kaynakları Görüntüleme ve Çıkarma Programı

Redwood, ikonlar, resimler ve diğer nesnelerin çalıştırılabilir .EXE dosyalarından ayıklanması için kullanılan bir programdır. İzolasyon prosedürü sayesinde, herhangi bir uygulamanın bileşenlerine hızlı bir şekilde erişebileceksiniz. Redwood’a başladıktan sonra, kullanıcının ilgilendiği yürütülebilir dosyayı göstermesi gereken bir pencere görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Desteklenen formatlar arasında uygulama, önizleme ve kolaylıkla çıkarılabilen EXE, DLL, OCX ve CPL dosyalarını tanıyabilir ve açabilir. Buna ek olarak, içerilen öğeler onları daha iyi görselleştirmenize ve aradığınızı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için ağaç biçiminde düzenlenmiştir. Ayrıca dil ve belge türüne göre gruplandırılırlar.

Aradığınız dosyanın özelliklerinden emin değilseniz, uygulama, istediğiniz bilgiyi içerip içermediğini görmek için, çıkarma işlemine başlamadan önce önizlemesini yapmanızı sağlar. Görüntüleyebileceğiniz gibi, bu özellik özellikle tam boyutlarında kolayca önizleme yapılabilen resimler ve simgeler söz konusu olduğunda yararlıdır.

Normal verilerle ilgili olarak, metin modunda, onaltılık değerler ve normal, biçimlendirilmemiş metinler kullanılarak görüntülenir. Bunlar, istenen dosya formatının nasıl işleneceğini bilecek kadar tecrübeli olduğunuz sürece, istediğiniz uzantıyı manuel olarak girebilmenize rağmen, BIN formatında çıkarılabilir. Program ayrıca taşınabilir olarak USB cihazlar üzerinden kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
122 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.