Trafikte 3D Araba Sürme Oyunu Racing In City İndir Oyna iPhone iPad

Trafikte 3D Araba Sürme Oyunu Racing In City İndir Oyna iPhone iPad

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu140 MB
ÜreticiHammurabi Games
İşletim SistemiiOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce

iOS için Türkçe Ücretsiz 3D Araba Yarışı Oyunu

Racing in City iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar ile şehir trafiğinde gerçekçi sonsuz bir 3 boyutlu sokak yarışı oyunu. Şehir trafiğinde araç kullanan bir yarışçı olarak en iyi şekilde puan toplayarak Dünya genelinde bu oyunu oynayan oyuncuları geçmeye çalışacaksınız. Tabi yüksek puanlar toplamak için diğer trafik araçlarının yakınından hızla geçin ve en yüksek hıza ulaşmaya çalışın. Ücretsiz olarak sunulan oyun Türkçe arayüzü ile daha kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

racing-in-city-indir-iphone-ipad

En yüksek hıza ulaşın

Maksimum noktaya ulaşmak için mümkün olduğunca çabuk olmaya çalışın ancak şehir trafiğinde oynayacağınız bir yarış oyunu olduğunu unutmayın, oyun kullanıcıların dikkatli olmasını ve gözlerini yolda tutmalarını gerektirir. Oyun bir çarpışma meydana gelene kadar devam eder. Gerçekçi bir yarış simülasyonu tecrübesi kazandırmak için, her araba kokpiti gerçek araba konsoldan esinlenir. Hız ölçer ve ivme ölçer tamamen işlevseldir. Şehir içi sürüş esnasında göstergelerden hız ve ivmeyi kontrol edebilirsiniz.

racing-in-city-indir-iphone-ipad

Motor ayarlamaları yapın

Her bir aracın hızını, fren mesafesini, ivme ve yönlendirme değerlerini özelleştirerek araç motorunuzu ayarlayabilirsiniz. En üst hız ve ivmeyi arttırırken, şehir yarışında harika eğlencelerle birlikte size büyük bir mücadele vereceksiniz. Mola mesafesinin kısaltılması, kazaları önlemenize yardımcı olacaktır. Üstelik, direksiyon değerini arttırmak, şeritleri değiştirirken aracınızı çevik hale getirecektir.

Farklı trafik yarışı modları

4 farklı harita, tek yönlü, iki yönlü trafik, ücretsiz ve zamanlı saldırı modları da dahil olmak üzere 4 farklı oyun modu. Aracın rengini ve jantlarını değiştirerek arabaları istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. İsterseniz aracınıza spoyler de ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, yağmacı, jant, kaliper renklerini ayrı ayrı değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
292 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.