QElectroTech İndir – Mac için Ücretsiz Elektrik Şeması Çizme Programı

QElectroTech İndir – Mac için Ücretsiz Elektrik Şeması Çizme Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu20.49 MB
ÜreticiQElectroTech
İşletim SistemiMac OS X 10.7 ve üzeri
Eklenme Tarihi11 ay önce

Mac için Bedava Elektrik Diyagramları Oluşturma Programı

Qelectrotech, elektrik mühendisliği alanında profesyonel veya acemi kullanıcılar için tasarlanmış ücretsiz bir programdır. Elektrik şemaları oluşturmak için kullanılır. Bu programla, kullanıcı kendisinin tasarladığı evrensel elektrik sembolleri oluşturabilir. Bu kullanıcıya göre basit veya karmaşık olabilir. Oluşturulan sembolleri kaydetmek mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Qelectrotech, oluşturulan diyagramı yazdırma imkanı sunar. Diyagramlarda değişiklik yapmak mümkündür. Kullanıcı, bir elemanı farenin “sürükle ve bırak” fonksiyonuyla düzenleyebilir. Ayrıca, diyagramın sırasını, onları temsil eden sekmeleri hareket ettirerek düzenleyebilir. Bir diyagramı görüntü biçiminde dışa aktarmanızı sağlar. Bu biçimler bitmap, JPEG, PNG ve SVG’dir. Kullanıcının göndermek istemediği bazı öğeler varsa, bir seçenek de kullanılabilir. Kullanıcıları qelectrotech.org’da bir hesap oluşturabilir ve çalışmalarını topluluk ve dünya ile paylaşabilir.

Sonuç

QElectroTech, elektrik diyagramları tasarlamak için bir Qt4 uygulamasıdır. Elemanlar ve diyagramlar için XML dosyaları kullanır ve hem bir diyagram editörü, bir element editörü ve bir başlık blok editörü içerir. Elektrik şemalarını oluşturmak, paylaşmak ve elektrik şemalarını tasarlamak için elektrikçiye yazılım uygulamaları ve hizmetleri sağlar. QElectroTech ücretsiz ve açık kaynaklı yazılımlar sunmaktadır.

Windows için QElectroTech İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
43 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.