Psiphon PC İndir – Türkçe Engelli, Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Psiphon PC İndir – Türkçe Engelli, Yasaklı Sitelere Giriş Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuBoyut Bilinmiyor
ÜreticiPsiphon Inc.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi4 sene önce

Windows için Ücretsiz VPN Programı

Psiphon Windows Bilgisayar platformunun yanı sıra Android kullanıcıları içinde ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz VPN programlarından bir tanesidir. Psiphon okunuşu: sayfın olan, İnternet içeriklerine VPN, SSH ve HTTP sunucularını kullanan bir sansür önleme yazılımıdır. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan popüler VPN’lerden bir tanesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

VPN programları biz kullanıcılar için en popüler yazılımlar arasında yer alıyor. Psiphon sansür uygulanan sitelere kolayca erişim yapmanıza izin veriyor. Engellenmiş, yasaklanmış, sansürlenmiş ve kullanıma kapalı olan sitelere her yerden erişim sağlayın. Sansürlü, yasaklı, engelli sitelere erişim programı Türkçe dil desteği vermektedir.

Ancak şunu da bilmek gerekir ki VPN programları bizlere yasaklanan sitelere erişim sağlama imkanı sunarken güvenli olması oldukça önemli. Yani güvenli bir şekilde erişim sağlamak bilgilerime kimsenin ulaşmaması için gerekli hizmeti vermesi gerekmektedir. Psiphon bu konuda size hızlı ve güvenli gezinti imkanı sunuyor. İstemciniz sansürü aşma oranınızı en üst düzeye çıkarmak için yeni erişim noktalarını otomatik olarak öğrenecektir. Çevrim içi içeriğe açık erişim sağlamak için tasarlandı.

Psiphon Ekran Videosu:

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
47869 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.