Process Hacker Portable İndir – Görev Yöneticisi Alternatifi

Process Hacker Portable İndir – Görev Yöneticisi Alternatifi

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.2 MB
Üreticiwj32
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Görev Yöneticisi Alternatifi Program

Windows 32 bit ve 64 bit sürümler için tasarlanan bu ücretsiz, güçlü ve çok amaçlı bir araç ile sistem kaynaklarını izlemek, yazılımları hata ayıklamak ve kötücül yazılımları tespit etmek için kullanabileceğiniz “Görev Yöneticisi” alternatifi ama daha da gelişmiş özellikler ile birlikte hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Taşınabilir sürüm

Deneyimli bilgisayar kullanıcıları için gelişmiş ayarlara sahip, özellik açısından zengin ve güvenilir süreç, servis ve ağ yardımcı programı yöneticisi. Process Hacker Portable, Windows’ta bulunan varsayılan Görev Yöneticisi’nden daha fazla ayar içeren ve ileri düzey bilgisayar kullanıcılarının çalışan cihazın davranışını özelleştirmesini sağlayan bir yazılımdır. Kurulum zorunluluk olmadığı için, program dosyalarını sabit diskteki herhangi bir yere bırakabilir ve çalıştırmak için yürütülebilir dosyayı tıklamanız yeterlidir. Process Hacker’ı bir USB flash diske veya benzeri bir depolama birimine kaydederek kullanmakta mümkündür.

Çeşitli özellikler

Windows kayıt defteri yeni girişlerle güncellenmemektedir ve kullanıcının izni olmaksızın HDD’de hiçbir dosya yaratılamamaktadır. Bir programı veya ait olduğu ağacın sonlandırılması, işlemini askıya alma veya yeniden başlatma, bir döküm dosyası oluşturma, DLL’leri enjekte etme, sürecin öncelik düzeyini ayarlama, ayrıca virüs doğrulaması için uzmanlaşmış web sitelerine gönderme yapmak mümkündür.

DLL’leri arayabilir, eklentileri devre dışı bırakabilir, bir güç yönetimi işlevi ayarlayabilir (örneğin, oturumu kapatın, yeniden başlatın), sistem bilgilerini görüntüleyebilir, çerçeveyi diğer pencerelerin üstünde tutabilir, dosya imzalarını doğrulayabilir, sandbox işlemlerini sona erdirecek şekilde Görev Yöneticisi’ni başlatabilirsiniz. Bunlar, Process Hacker’ın sunduğu seçeneklerden sadece birkaçı.

Sonuç

Program, çok düşük miktarda CPU ve RAM kullanıyor, bu nedenle bilgisayarın genel performansını etkilemiyor. OS’nin asılması, kilitlenmesi veya hata diyalog kutuları açılmasına gerek kalmadan çalışan Process Hacker süreçleri, hizmetleri ve ağ uygulamalarını yönetmek için oldukça becerikli bir yazılımdır.

NOT: Bazı kötü amaçlı yazılım önleyici uygulamalar, bu uygulamayı indirirken uyarıları tetikler. Bununla birlikte, testlerimiz bunların yanlış pozitif olduklarını göstermiştir, bu yüzden onu indirip yüklemek güvenlidir.

Process Hacker İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
245 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.