PrivaZer Türkçe İndir : Bilgisayarı Derinlemesine Temizleyip Optimize Etme

PrivaZer Türkçe İndir : Bilgisayarı Derinlemesine Temizleyip Optimize Etme

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.1 MB
ÜreticiGoversoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Türkçe PC Temizleme ve Optimizasyon Aracı

Kullanılmayan dosyaları HDD’den silmek ve kişisel bilgisayarlarınızın performansını artırmak için kullanılabilecek kullanımı kolay ve yenilikçi bir temizleyici. Bilgisayarınızı tam hızda çalışıyor tutmak, doğru araçlara sahip değilseniz biraz zor olabilir. PrivaZer, bilgisayarınızı optimize edebilen güzel bir uygulamadır. Programın sezgisel düzen sayesinde, anlamaya oldukça kolay bir basit arayüzü var. Uygulama, bilgisayarda istemeyebileceğiniz gereksiz dosyalardan ve diğer öğelerden kurtulmanıza yardımcı olur. İnternet taramasının ve diğer etkinliklerin izlerini silmek için derinlemesine taramalar yapar ve sistemi güvenle temizler.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli alan taramaları yapın

Belirtildiği gibi, program bilgisayarın çeşitli alanlarını tarayabilir. Örneğin, tüm yararsız tarayıcı çerezlerini, Başlat menüsündeki geçersiz kısayolları, masaüstü veya Hızlı başlat, ofis ve fotoğraf düzenleme programları geçmişlerini, küçük ön belleği önbelleğini, İnternet tarayıcılarındaki otomatik tamamlama günlüklerini ve Microsoft oyun geçmişlerini kontrol edebilir ve silebilir. Ayrıca, Windows’un önceki sürümleri, sistem güncellemeleri ve kurulumcular tarafından bırakılan gereksiz dosyaları silebilir. Hazırda bekletme modunu da devre dışı bırakabilir.

Taranacak cihazı seçebilme

Uygulama, bilgisayar, depolama sürücüsü, harici depolama aygıtı, USB flash sürücü, iPod, Mp3 Player, SD bellek kartı ve ağ depolama aygıtı arasında seçim yapmanıza izin vererek hangi cihazın taranacağını belirlemenizi gerektiriyor.

Bilgisayarı tarar ve sorunları gösterir

Uygulama tüm bilgisayarı taradıktan sonra, çeşitli sektörler için kaç tane sorun tespit ettiğini öğrenmenizi sağlar. Temizleme işlemi, algılanan hataların sayısına bağlı olarak yalnızca birkaç dakika sürer.

Sonuç

PrivaZer, bilgisayarı optimize etmeye yardımcı olabilecek güzel bir araçtır. Deneyimsiz kişiler, uygulamanın sezgisel arayüzü ve genel basitliği sayesinde kullanımını oldukça kolay bulmalı.

PrivaZer Portable İndir

PrivaZer nasıl kullanılır ve daha bir çok videoya aşağıdan göz atabilirsiniz!

Bilgisayarınızı “PrivaZer” ile Daha Hızlı Nasıl Yaparım? Nasıl ve İncelenir – CCleaner’den Daha İyi

PrivaZer: Bilgisayarınızı Nasıl Temizler ve Hızlandırırsınız!

Privazer ile Derin Temizleme Pencereleri

PrivaZer Bakış Eğitici Video

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
140 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.