Prevent Recovery İndir : Silinen Dosyaların Kurtarılmasını Engelleme

Prevent Recovery İndir : Silinen Dosyaların Kurtarılmasını Engelleme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.907 KB
ÜreticiCyRobo S.R.O.
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Ücretsiz Bilgisayardan Silinen Dosyaların Kurtarılmasını Önleme Programı

Güçlü, profesyonel yardımcı program. Bazen, silinmiş dosyalar, geleneksel yöntemlerle silindikleri gerçeğine rağmen bilgisayardan kurtarılabilir. Kalıcı olmayan dosyalardan kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız, o zaman özel bir araç gereklidir. Silinmiş dosyaları ve klasörleri başka bir yazılım tarafından kurtarılamayacak şekilde tasarlanmış bir uygulamadır. Program ile birlikte gelen adım adım sihirbaz sayesinde kullanımı kolaydır.

Sponsorlu Bağlantılar

Temel olarak, silinmiş olan dosyaların olası kurtarılmasını önlemek için sabit diskteki boş disk alanı üzerinde bir dizi geçişi çalıştırır. Mevcut dosyalar işlemde zarar görmez. Uygulama, kurtarma karşıtı işlemleri çalıştırmak istediğiniz disklerden herhangi birini seçmenizi sağlar. Önlemeyi engelle iki çalışma moduna sahiptir. “Standart” mod her gün yapılabilir ve tamamlanması çok zaman almaz. Süreç, eski dosyaların konumları hakkındaki tüm kayıtları yok eder, ancak dosyalar hala devlet kurumlarının sahip olduğu bazı gelişmiş yazılımlar tarafından kurtarılabilir.

“Complete” modu, silinen dosyaları herhangi bir program tarafından kurtarılamaz hale getirir. Bu seçenek eksiksiz bir iş sunarken, sık kullanım için önerilmez. Ayrıca, FAT / NTFS güvenlik düzeyini de seçebilirsiniz. Program üç seçenek arasından birini seçmenizi sağlar: normal, genişletilmiş ve paranoyak. Güvenlik seviyesi ne kadar yüksek olursa, sürecin tamamlanması için gereken süre o kadar fazla olur. Ayrıca, Geri Dönüşüm Kutusu’nun içeriği de kalıcı olarak silinebilir.

Dosyaları silmek için kullanılan yöntemi seçmenizi sağlar. Dosyaları boşluk, rasgele karakterler veya rakamlarla veya mevcut iki silme algoritmasından (Peter Gutmann veya DoD ABD askeri standardı) biri ile değiştirmeyi seçebilirsiniz.

Sonuç olarak, Prevent Recovery (Geri Yüklemeyi Önleme), hassas dosyalarınızı korumaya ve sabit disklerde boş alan boşaltmanıza yardımcı olan gelişmiş bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
115 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.