Postimage İndir – Windows 7, 8, 10 Güçlü Ekran Yakalama Aracı

Postimage İndir – Windows 7, 8, 10 Güçlü Ekran Yakalama Aracı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.3 MB
ÜreticiPostimage
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi1 sene önce

Windows için Güçlü Bir Ekran Yakalama Aracı Ücretsiz Türkçe

Windows için güçlü bir ekran yakalama aracı. Postimage, özellikle tüm masaüstünüzün veya bir bölümünün anlık görüntüsünü alma imkânı sağlamak için tasarlanmış kullanımı kolay bir uygulamadır. Alan boyutunu manuel olarak ayarlayabilir ve çekim yapıldıktan sonra görüntü çevrimiçi olarak doğrudan kaydedilebilir veya paylaşılabilir. Postimage, paylaşılan ekran görüntüsünün URL’sini sistem panosuna da gönderebilir, böylece kolayca kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli görüntü formatları

Kullanıcıların, iyi düzenlenmiş işlevleri sayesinde, en az çaba ile birçok işlemi gerçekleştirmesine olanak tanıyan temiz ve sezgisel bir düzen sunmaktadır. Uygulama, aşağıdaki dosya formatlarıyla çalışır: BMP, PNG, GIF, JPG ve ICO. Düzenleme işlemleri söz konusu olduğunda araç, gölgeler eklemenize ve renk belirtmenize, renkli dış çizgiler eklemenize, bulanıklaştırma seçeneklerini uygulamanıza ve bir metin açıklaması girerek veya bilgisayardan bir resim yükleyerek filigran eklemenize izin verir.

Zengin araç seçenekleri

Ayrıca dikdörtgenler, ovaller, oklar, kısa mesajlar ve çizgiler ekleyebilir ve nesneleri boyut ve renk açısından özelleştirebilirsiniz. Kısayol tuşlarının tüm süreç boyunca daha iyi bir kontrol için mevcut olduğunu ve yeniden atanabileceğini belirtmek önemlidir. Dahası, görüntüleri kopyalayabilir, benzer görüntüleri bulmak için Google’da arama yapabilir, fotoğrafları Facebook, Twitter veya Reddit’te paylaşabilirsiniz.

İnceleme Sonucu

Postimage, ekran görüntüleri alıp düzenlemenize yardımcı olan kullanışlı bir dizi parametreden oluşan güvenilir bir araç olduğunu kanıtlıyor. Sezgisel düzen, onu çaylaklar ve profesyoneller için ideal bir araç haline getirir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
139 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.