Yerli Yabancı Ücretsiz Sınırsız Bedava Müzik, Şarkı İndirmeden Dinle – PlaYo

Yerli Yabancı Ücretsiz Sınırsız Bedava Müzik, Şarkı İndirmeden Dinle – PlaYo

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAppsAround
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücret Ödemeden Sınırsız Şarkı Dinleme Uygulaması

PlaYo sınırsız bir şekilde herhangi bir ücret ödemeden, senkronize işlemi yapmadan ve indirmeden müzik, şarkı dinleyebileceğiniz Android müzik uygulamasıdır. Ücretsiz uygulamanın en güzel yönü şarkıları aralarında reklam olmadan dinlemenize olanak tanımasıdır. Kendi müzik keyfinize uygun listeler oluşturabileceğiniz dev bir müzik arşivi bulunuyor. Sınırsız bedava müzik uygulaması olan PlaYo SoundCloud desteğine sahiptir. Böylece bütün müzikleri ve içerikleri telif hakkı olarak dinlemiş olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Reklamsız müzik dinleyin

PlaYo dinleyeceğiniz bütün şarkıları ücretsiz ve reklam arası olmadan izlemenizi sağlar. MP3 kalitesi ile binlerce yerli ve yabancı şarkıya erişin. Başlıca hak sahipleriyle yapılan anlaşmalar sonucunda ve SoundCloud API’nin uygulanması sonucunda rapten rocka, Tarkan’dan Justin Bieber’e kadar her zevke hitap edecek uygun şarkıcılar mevcut. Zevkinize uygun şarkıları seçebilir, sevdiğiniz tarzda şarkılar bulabilecek ve her türlü cihazda şarkı listeleri oluşturabileceksiniz. Her nere giderseniz gidin müzikleriniz elinizin altında olsun.

Sınırsız şarkılara erişin

Her türlü müziğe sınırsız şekilde erişin. Binlerce online radyo istasyonu seçeneği. Ücretsiz android müzik oynatıcısı olarak kullanabilme. Açacağınız hesap yardımı ile şarkı listelerini telefon ve tablet cihazlar da tutabilme. Uygulamanın diğer bir güzel özelliği ise simge durumunda küçülteceğiniz zaman bile çalmaya devam etmektedir. Siz işlerinize devcam edin ve müzik keyfiniz arka planda çalarak devam etsin.

iOS için Ücretsiz PlaYo İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
170 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.