Playnite İndir – Steam, Origin, GOG, Uplay Oyunlarınız için Ücretsiz Oyun Kütüphanesi

Playnite İndir – Steam, Origin, GOG, Uplay Oyunlarınız için Ücretsiz Oyun Kütüphanesi

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu55.4 MB
ÜreticiJosef Nemec
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Açık Kaynaklı Ücretsiz Oyun Platformu

Steam, Origin, GOG ve Uplay gibi ücretli ve ücretsiz binlerce oyunun yer aldığı oyun platformlarından indirerek bilgisayarınıza yüklediğiniz bir çok oyun mevcuttur. Bu sezgisel, açık kaynaklı uygulama ile tüm oyunlarınızı birleşik bir arayüzden yönetin, kurun ve başlatın. Eğer oyunlarınızı ücretsiz olarak yönetmek istediğiniz ücretsiz bir araç arıyorsanız ise Playnite size bu konuda tamamen bedava destek olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Playnite, bağımsız olarak oyunlarınızı yönetmek için size birleşik bir UI sunmayı amaçlayan açık kaynaklı bir uygulamadır. Kitaplarınızı düzenlemenizi, oyun kurup başlatmanızı ve kitaplığınızı otomatik olarak güncellemenizi sağlar.

Oyunlarınızı düzenleyin ve birden çok filtre kullanarak başlıkları bulun

Oyun kitaplığınıza düzen getirmenin birçok yolu vardır, çünkü uygulama birden fazla parametreye göre öğeleri gruplandırmanıza ve sıralamanıza izin verir. Örneğin, özel kategoriler oluşturmak, filtrelemek ve grup oyunlarını mağazaya göre düzenlemek ve ayrıca yalnızca yüklü, kaldırılmış veya favori başlıkları göstermek mümkündür. Artık görmek istemediğiniz oyunlar bile gizlenebilir.

Çoklu görüntüleme modları ve UI özelleştirme seçenekleri sunar

Kullanılabilir oyunlarınız basit bir listede görüntülenebilir; başlıkları tıklattığınızda ayrıntıları görüntülenir, ancak uygulama aynı zamanda kapaklarını veya daha ayrıntılı kayıtlarını da gösterebilir.

Programın ayarlarından klasik ve modern bir UI teması arasında seçim yapabilirsiniz ve ek temalar da indirilebilir. Kendi temalarınızı bile oluşturabilirsiniz, ancak süreç tam anlamıyla acemi dostu değil.

Sonuç

Playnite oyuncuların kesinlikle kullanmayı düşünmesi gereken bir uygulamadır, özellikle birden fazla dijital dağıtım platformuna yayılan büyük bir oyun kütüphanesine sahip olanlar. Yapılandırması çok kolaydır ve sezgisel, birleşik bir kullanıcı arabiriminden kaynaklarına bakılmaksızın tüm oyunlarınıza erişim sağlar. Yüklü olmayan oyunlar dahil olmak üzere Steam, Origin, GOG, Battle.net ve Uplay servislerinden link oyunları ve Windows Mağazası (UWP) oyunları da desteklenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
178 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.