PlayClaw – En Güçlü Oyun Videosu, Oyun Sesi Kaydetme Programı

PlayClaw – En Güçlü Oyun Videosu, Oyun Sesi Kaydetme Programı

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu44.5 MB
ÜreticiEduard Kozadaev
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi11 ay önce

Windows için Oyun Videoları, Ekran Görüntüsü ve Oyun Sesi Kaydetme Programı

PlayClaw, Windows platformunda çalışan oyunlardan ekran görüntüleri, kayıt video ve ses kayıtları yapmak üzere tasarlanmış bir programdır. PlayClaw, grafik uygulamaları, oyunlar ve Windows masaüstünden video kayıtları yapabilir. Yakalanan video, donanım hızlandırmalı bir codec H.264 / AVC MPEG-4 veya klasik MJPEGcodec yazılımı ile gerçek zamanlı olarak kodlanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Araç, OpenGL, DirectX 8, 9, 10 veya 11 temelinde yazılmış oyunlar ile çalışır. Kuşkusuz, en büyük avantajı, oluşturulan yüksek çözünürlüklü film sırasında çerçeveleri kaybetmememiz sayesinde, birden fazla işlemci için video işleme gücünü kullanma olanağı ve görüntü tamponlama işlevi içermektedir. Buna ek olarak, aynı anda çeşitli kaynaklardan ses kaydı yapmanıza izin verir.

PlayClaw, belirli bir donanım platformunda ve PC performans testinde oyun performansını ölçmek için ek olarak kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak görüntü üzerinde görüntülenen parametreler arasında, diğerlerinin yanında FPS numarası, işlemci sıcaklığı, GPU, son dosya istatistikleri, vs. Her seçeneğin görüntü yapılandırması, oyuna başlamadan önce ana uygulama penceresinden yapılabilir.

Buna ek olarak, PlayClaw geliştiricileri ekran görüntülerini otomatik olarak belirtilen saniye sayısına kaydetmek için ekran görüntüsü oluşturma işlevini genişletti. Bu çözüm, belirli bir oyunun fotoğraf galerileri oluşturmak için son derece yararlı olabilecek bir özelliğidir.

Kaydettiğiniz oyununuzu, Twitch, YouTube ve diğerleri gibi çeşitli video paylaşım servisleri üzerinden paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
156 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.