Piyano Çalmayı Öğrenme Programı – Synthesia İndir (Windows)

Piyano Çalmayı Öğrenme Programı – Synthesia İndir (Windows)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.7 MB
ÜreticiSynthesia LLC
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi9 ay önce

Windows için Piyano Öğrenip Çalma Programı

Synthesia Windows bilgisayarlar için tasarlanan sanal bir piyano uygulamasıdır. Ayrıca, amatör ve uzmanlar için bir piyano öğrenme aracıdır. Kullanıcıların bir piyanoda ilk adımı atmasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Synthesia ayrıca kaliteli sayfa müziği ve MIDI parçaları da sunar, böylece kullanıcı öğrenim için ideal bir şarkı tabanının tadını çıkarabilir. Ayrıca bir sentezleyici klavyeye bağlanabilir ve kullanıcının MIDI dosyalarını oluşturmasına veya hatta bunları düzenlemesine olanak tanır. Sadece klavyede USB ve MIDI desteği var. Kullanıcıların MIDI formatındaki şarkıların aranjmanlarını bulmasını sağlayan bir platform oluşturdu. Öğrenmek istedikleri şarkıları kolayca bulabilirler.

Bilgisayarınıza bağlı bir müzik klavyesi kullanarak şarkı çalmayı öğrenin. Her bir şarkıdaki ilerleme durumunuzu, şarkı başına skor tablolarıyla takip edin. Yeni parçaları öğrenirken yavaş, hızlı ileri sar ve şarkıları geri sarabilme. Sol ve sağ el parçalarını birlikte veya ayrı olarak uygulayın. İnternette bulabileceğiniz herhangi bir MIDI dosyasını deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
174 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.