Pidgin İndir – Windows için Ücretsiz Sohbet İstemcisi

Pidgin İndir – Windows için Ücretsiz Sohbet İstemcisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.3 MB
ÜreticiPidgin
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi6 ay önce

Windows için Evrensel Sohbet İstemcisi

Pidgin, Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip olan popüler bir evrensel sohbet istemcisidir. Ücretsiz olan bu sohbet programı onlarca dil desteklidir ve Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı hesaplar üzerinden sohbet edin

Pidgin, aynı anda birden fazla sohbet ağındaki hesaplarda oturum açmanıza izin veren bir sohbet programıdır. Yani, MSN’de arkadaşlarınızla sohbet ederken, Google Talk’taki bir arkadaşınızla konuşabilir ve bir Yahoo sohbet odasında oturum açarak farklı hesaplar üzerinden aynı anda sohbet edebileceğiniz anlamına gelir.

Desteklediği sohbet ağları

Pidgin, aşağıdaki sohbet ağları ile uyumludur: AIM, ICQ, Google Talk, Jabber / XMPP, MSN Messenger, Yahoo !, Bonjour, Gadu-Gadu, IRC, Novell GroupWise Messenger, Lotus Sametime, SILC, SIMPLE, MXit ve Zephyr. Kuracağınız eklentiler ile daha fazla ağ desteğinden yararlanabilirsiniz.

Zengin özellikler

Pidgin, dosya aktarımları, mesajlar, arkadaş simgeleri, özel ifadeler ve yazım bildirimleri gibi bu sohbet ağlarının birçok özelliğini destekler. Çok sayıda eklenti de Pidgin’in işlevselliğini standart özelliklerin üstünde ve ötesinde genişletmek isteyenler için de oldukça idealdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
264 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.