Picosmos Shows İndir – Hızlı Fotoğraf Editörü ve Yöneticisi (Bedava)

Picosmos Shows İndir – Hızlı Fotoğraf Editörü ve Yöneticisi (Bedava)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.2 MB
ÜreticiFree Time
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi12 ay önce

Windows için Ücretsiz Bütün Formatlarda Görüntü İzleme ve Yönetme Programı

Picosmos Shows zengin format desteği ile görüntüleri Bilgisayarlarınızda izlemenize ve izlemenin yanı sıra görüntüleri yönetmenize yardımcı olacak ücretsiz bir programdır. Sevdiğiniz ailelerinizle harika anılarınızı paylaşmak ve filigran, dönüştürme, yeniden boyutlandırma, resim sıkıştırma ve optimizasyon gibi çeşitli resim toplu işleme işlevlerine sahip olmak için mobil cihazlarda resimlerin içe aktarılmasını ve depolanmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda yüklü olan resimleri yada daha sonradan yükleme yapacağınız bütün resimleri, fotoğrafları tek bir yerden organize ederek yönetin. Bedava fotoğraf editörü ve yönetme aracı.

Programı indirip yönergeleri takip ederek kurduktan sonra başlattığınızda hemen hızlı bir şekilde tarama işlemini başlatır. Tarama işlemi bittikten sonra mevcut bütün resimlere göz atabilir onları istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Farklı gruplara, çeşitli klasörlere ayırın. Tabi programın Türkçe olmaması onu biraz dezavantajlı kılabilir. Eğer dil sorununuz var ise o zaman Türkçe dil destekli programlara yönelmenizi öneriyorum.

Sonuç

Picosmos Shows ” görüntü izleme ve tüm formatlarda yönetmeyi destekleyen bir fotoğraf editörü ve yöneticisidir.

NOT: İndirme linklerinden birincisi 32 bit, ikincisi 64 bit sürümlerde kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
123 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.