Android için Türkçe Güçlü Müzik Çalar Programı İndir (Pi Music Player)

Android için Türkçe Güçlü Müzik Çalar Programı İndir (Pi Music Player)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üretici100Pi Labs
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce

Android için Ücretsiz Müzik Çalar Uygulaması

Pi Music Player android mobile cihazlarınız için ideal ve en iyi müzik çalar programlarından birisidir. Ücretsiz olan uygulama oldukça kaliteli bir arayüze sahiptir. Türkçe dil desteği ile kolayca kullanacağınız uygulama size müzik keyfini doyasıya yaşayacağınız şekilde kaliteli hizmet verecek. Materyal bir tasarıma sahiptir ve güçlü özellikler ile donatılmıştır. Bana göre tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş bir klasör görünüme sahip olan uygulama yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra size kullanmak isteyeceğiniz bir tema seçmenizi önerir. Ardından karşınıza çıkacak olan uygulamanın arayüzü mevcut cihazınızda yer alan müzikleri anında “Parçalar” menüsü ile birlikte ekranda gösterir.

Pi Music Player arayüzünde yer alan seçenekler ise “Parçalar, albümler, sanatçılar, tarzlar, çalma listeleri ve klasöler” şeklindedir. Uygulamayı kendi cihazıma yükledikten sonra müzik seçimi yaparak çalmaya başladıktan sonra müzikleri arka planda çalarken bende uygulama ile ilgili diğer içeriklerine göz attım ve size anlatmaya devam ettim.

Arama özeliği ile bulmak istediğiniz müziği hızlıca bulabilirsiniz. Parçalar bölümünde yer alan müziklerin ismini, süresini ve çeşitli ayarlamalar yapabileceğiniz “Ayarlar” bölümü yer alıyor. Üç nokta işaretli bölüme tıklayarak müziği oynatabilir, çalma süresine ekleyebilir, parça bilgisini düzenleyebilir, paylaşabilir, silebilir, zil sesi olara ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Pi Music Player uygulaması size ayrıca zil sesi kesiciyi kullanarak herhangib bir müzik dosyasını kesebilir ve yeni bir zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. 5 farklı ekolayzer, bas güçlendirici, 3D yankı efektleri, sanallaştırıcı ve çeşitli ayarlar sunuyor. Pi Power Share ile çapraz platformlarda güvenli olarak müzikleri paylaşmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
252 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.