PdaNet+ İndir – Android Telefonu WiFi Hotspot’a Dönüştürme

PdaNet+ İndir – Android Telefonu WiFi Hotspot’a Dönüştürme

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiJune Fabrics Technology Inc.
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android Telefonunuzun İnternet Erişimini Bilgisayarınızla veya Tabletinizle Paylaşın

PdaNet+, İnternet paylaşma hususunda en iyi Android uygulamalarından birisi olup, Android telefonunuzun İnternet erişimini bilgisayarınızla veya tabletinizle paylaşmak isteyenler için ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve tabi daha fazla özelliğinden faydalanmak isteyenler için de Pro sürüme de sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

PdaNet, Windows Mobile telefonlar, Palm OS telefonlar ve iPhone’lar  ve Android için en popüler yazılımlardan biri olmuştur. PdaNet size tam İnternet erişimi sağlar, böylece tüm e-postalarınız, anlık ileti programlarınız herhangi bir ayar değişikliği yapmadan çalışır. PdaNet şimdi hem PdaNet hem de FoxFi’yi bir araya getirerek USB Bağlantı Noktası ve Bluetooth DUN‘a ek olarak WiFi bağlantı noktasını da destekliyor. USB modunda, 35Mbps’den (35000kbps) daha yüksek bir indirme hızını idare edebilir ve Android için mevcut olan en hızlı bağlama yazılımıdır.

Android için PdaNet+ APK İndir

Windows için PdaNet+ İndir

PdaNet çalışmak için root erişimi veya telefonunuzun donanım yazılımını hacklemenizi gerektirmez. Olduğu gibi tüm Android telefonlarda çalışan düzenli bir Android uygulamasıdır. Bağlama hızlı, güvenli ve USB modu aynı zamanda telefonunuzu da şarj edecektir. Telefonunuz 3G verilerine, WiFi’ye bağlanabiliyor veya hatta VPN ve PdaNet ile bağlantıyı bilgisayarınızla paylaşıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
37 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.