PC için Ücretsiz Royale Savaş Oyunu Apex Legends İndir

PC için Ücretsiz Royale Savaş Oyunu Apex Legends İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64.2 MB
ÜreticiRespawn
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi5 ay önce

Bilgisayar için Royale Savaş Oyunu

Apex Legends, Titanfall evreninde geçen aksiyon dolu hızlı tempolu bir Royale savaş oyunudur. Oyun, her biri için özel yeteneklere sahip 8 benzersiz karakter, çok çeşitli silahlar ve kullanıcı dostu ücretsiz oynanabilir bir model sunuyor. Oyun bir birinci şahıs nişancı oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Apex Legends, her biri benzersiz yeteneklerine sahip toplam 8 ayrı karaktere sahiptir. Her karakterin pasif, aktif bir yeteneği ve nihai bir yeteneği vardır. Geliştiriciler, oyun için silahların, haritaların vb yanı sıra sürekli olarak daha fazla karakter ekleneceğini belirtti. Her karakterin destek sınıfı, hasar veya tank olmak üzere ayrı bir rolü vardır.

Oynanış

Apex Legends takım odaklı bir oyundur ve sadece 3 kişilik bir takım tarafından oynanabilir. Ancak geliştirici, oyuncular talep ederse ikili mod ve muhtemelen solo mod eklemeyi planladıklarını belirtti. Oyunun ana kapsamı, 19 diğer takımla birlikte ekibinizin rakiplerini öldürmek suretiyle hayatta kalmak zorunda oldukları bir haritaya atılmasıyla başlamaktadır.

Bu savaş royası oyununun benzersiz özelliklerinden biri, Fortnite veya PUBG gibi diğer popüler oyunlara kıyasla, oyuncuların, bir kez öldürüldüklerinde, haritadaki belirli konumlardaki takım arkadaşları tarafından canlandırılabiliyor olmalarıdır. Tabii ki, bu başkalarının sıkıntı gibi görünmesine rağmen, yeniden canlandırma süreci hala takım arkadaşlarından en az birinin hayatta kalmasını ve herhangi bir karşılaşmadan çıkmasını gerektiriyor.

Battle Royale türünü seviyorsanız, kesinlikle Apex Legends oynamanızı tavsiye ediyoruz, bedava, çok eğlenceli ve aksiyon dolu.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
62 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.