PC için PUBG Lite launcher Ücretsiz İndir

PC için PUBG Lite launcher Ücretsiz İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu64 MB
ÜreticiPUBG CORPORATION.
İşletim SistemiWin7,8,10, 64bit
Eklenme Tarihi1 sene önce

PC için Ücretsiz PUBG Lite Sürümü

PUBG Lite, Bilgisayarlar ve Dizüstü Bilgisayarlar için PUBG oyununun daha hafif bir sürümüdür. PUBG’dan farklı olarak, PUBG Lite tamamen ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar

PUBG Lite PC Sistem Gereksinimleri çok daha az olduğundan, yalnızca 2GB RAM ve çift çekirdekli işlemciye sahip eski PC’de bile oynayabilirsiniz. PUBG Lite’ı Emülatörsüz PC’de oynamanızı tavsiye ederim çünkü PUBG Lite resmi olarak PC için piyasaya sürülmüştür, bu nedenle Bluestacks App Player, Memu Play veya Nox App Player gibi her tür Android Emülatörünü gerektirmez. Bu özellikler onu PUBG oyunundan çok farklı kılar.

PUBG Lite’ı, PUBG ve diğer Battle Royale Oyunlarından çok farklı kılan pek çok özelliği var. PUBG Lite PC Version özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz;

PUBG Lite, PUBG ile karşılaştırıldığında çok daha az özellikler gerektirir ancak PUBG Lite’ı oynatma deneyimi, normal PUBG oynamaya benzer. 2GB RAM ve Çift çekirdekli işlemcili PUBG Lite’ı PC’de bile oynayabilirsiniz.

PUBG Lite, PUBG’nin boyutuna kıyasla çok daha az. Küçük boyutuna rağmen, PUBG Lite, PUBG ile aynı oyun deneyimini sunar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
381 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.