PC için Bozuk Dosya Temizleme, Sistem Bakımı ve Analiz Yapma Programı İndir (Reimage)

PC için Bozuk Dosya Temizleme, Sistem Bakımı ve Analiz Yapma Programı İndir (Reimage)

LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu590 KB
ÜreticiReimage.com
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi2 sene önce

Bilgisayar için Detaylı Analiz Yapma ve Optimizasyon Programı

Reimage Windows Bilgisayarları geniş çaplı bir şekilde analiz ederek sistemde bulunan hasarlı, bozuk dosyaları tespit ederek kaldırmaya yardımcı olacak bir sistem bakımı ve optimizasyon programıdır. Program ücretsiz olarak deneme sürümünü kullanmanıza izin vermektedir. Daha sonra satın alabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar kullanıcıları olarak her gün İnternet’de dolaşıyor, bir çok dosya indirip kaldırıyor, oyun oynuyor ve daha bir çok amaç için kullanıyoruz. Ancak zamanla Bilgisayarımız yavaşlama, sorunlar çıkarmaya ve daha bir çok problem ile karşı karşıya kalıyoruz. Reimage programı da bu esnada bize oldukça yardımcı oluyor. Bilgisayar sistemini detaylı bir analizden geçirdikten sonra sorun çıkaran dosyaları tespit ederek rapor halinde sunuyor ve ortadan kaldırmamız için yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra sistem bakımı, temizleme ve optimizasyon işlemlerini de gerçekleştirmekte.

Programın en güzel yönlerinden bir tanesi yüklemi işlemini yaptıktan sonra hemen sistem analizi yapmaya başlayacak. Türkçe dil desteği sunmasa da kaliteli bir şekilde tasarlanan arayüzü size oldukça yardımcı olacak. Bilgisayara performansını üst düzeye çıkarmanın yanı sıra bir antivirüs görevi yaparak boot up virüsleri ve başka kötü amaçlı yazılımları da bularak temizlemesidir. Sistemle ilgili sorunları tespit ettikten sonra online veri tabanında bulunan sağlam dosyalar ile değiştirerek sağlam hale getiriyor.

Reimage Ekran Görüntüsü

pc-icin-bozuk-dosya-temizleme-sistem-bakimi-ve-analiz-yapma-programi-indir-reimage

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
130 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.