Outlook 2013 Türkçe İndir 32 / 64 Bit

Outlook 2013 Türkçe İndir 32 / 64 Bit

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu155.5 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi3 sene önce

Microsoft Office Outlook 2013 E-Posta Uygulaması

Outlook Microsoft tarafından geliştirilen popüler e-posta uygulamalarından birisidir. E-posta istemcisi, mesajları almak için e-posta sunucularına bağlanan birden fazla POP3, IMAP veya Exchange e-posta hesaplarını idare etmenizi sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir hesap yapılandırmak zor değildir. Size tam olarak ne yapmanız gerektiğini anlatan sezgisel bir sihirbaz eşlik edecek ve kolayca kurarak gerekli olan ayarlamaları hızlıca yapacaksınız. Üstteki şerit araç çubuğu, iletilerinizi yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerirken, posta kutusu göz atma alanı akıllıca düzenlenerek tüm posta klasörlerine ve RSS özet akışlarına tek tıklamayla erişmenizi sağlar.

Akıllı düzenleme özellikleri sayesinde e-postalarınızı taşımanız, mesajları otomatik olarak yönlendirecek kurallar oluşturmanız, uyarıları özelleştirmeniz, iletileri filtreleme ve işaretleme kuralları oluşturmanız kolay. Gelen mesajları topluca yada tek tek silebilir, önemli mesajları arşivleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Silmiş olduğunuz mesajlardan önemli olan bir mesajı kurtarmanızda mümkün, hem de herhangi bir programa ihtiyaç olmadan.

Ayrıca, “Hızlı Adımlar” özelliği, bir öğeye birden fazla işlem yapmanızı sağlar. Aldığınız mesajlar otomatik olarak Outlook tarafından filtrelenir ve ilgili klasöre gönderilir. Buna ek olarak, kendi filtrelerinizi listeye eklemek için arama klasörleri oluşturulabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
15476 kez indirildi

Outlook 2013 Türkçe İndir 32 / 64 Bit Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. esma erbağı dedi ki:

    ÇOK GÜZEL

  2. ati dedi ki:

    slm teşekkür

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.