Öğrenci Not Defteri Uygulaması İndir (Android)

Öğrenci Not Defteri Uygulaması İndir (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiEtas&MGK
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Öğrenci Not Defteri Uygulaması

Öğrenci Not Defteri uygulamasını Android mobile cihazlara indirerek her çeşit ders notlarınızı, ders programları ile alakalı her türlü notları kayıt altına alabilir ve daha sonraları göz atabilir ve tekrarlar yaparak daha başarılı olabilirsiniz. Yanınızda her zaman kağıt kalem taşımıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlar için bu tür uygulamalar oldukça faydalı olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ders notlarını düzenli şekilde tutarak her an yanına olmasını isteyenler için oldukça faydalı bir uygulama. Öğrenci performansının artırılmasında, planlı ve daha iyi organize olarak çalışmalarına yardımcı olacak. Farklı şekillerde özelliklere sahiptir. “Haftalık Ders Programı, Sınav/Ödev Hatırlatıcı, Karne Hesaplama ve Sorumetre” şeklinde özellikleri var.

Ders programınızı düzenlemek için sürükle ve bırak yöntemi mevcut. Widget ile her güne ait olan dersleri ana ekranda görebilirsiniz. Dersleri kaydedin ve her ders için renk seçeneklerini kullanın. Ders programlarını kolayca güncelleyin. Derslere ait hatırlatmalar oluşturun. Karne zamanımı yaklaşıyor. Karne hesaplama ile ne alacağınız öğrenin. Sorumetre ile sorular çözün ve kaydedin. Çözmüş olduğunuz soruları arkadaşlarınız ile paylaşarak onlarında faydalanmasını sağlayın.

İnceleme Sonucu

Kullanımı basit ve sezgisel olan uygulama ile her türlü notları kolayca alın, soru çözümleri yaparak kendinizi derslerinize karşı daha iyi bir şekilde adapte edeceğiniz başarılı bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
124 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.