OCZ SSD Utility İndir : Windows SSD Yönetim Programı

OCZ SSD Utility İndir : Windows SSD Yönetim Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu28.3 MB
ÜreticiToshiba
İşletim SistemiWin7/8/8.1/10
Eklenme Tarihi10 ay önce

Windows için SSD Yönetim Programı

SSD Utility, OCZ sürücünüzün gelişmesine yardımcı olacak ve bakım, izleme, SSD ayarlama, işletim sistemi optimizasyonu ve daha fazlasını kontrol edebilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış, zengin özelliklere sahip SSD yönetim yazılımıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, kullanıcıya mümkün olan en iyi cihaz performansını elde etmek için veri deposunu yapılandırma seçeneği sunar. Ayrıca, yüksek veri rotasyonu durumlarında diskin ömrünü uzatmak ve en uygun ayarları yapmak için konfigürasyonlar sağlar. Açıkçası, OCZ SSD Utility, bilgisayara takılı OCZ diski hakkında birçok ayrıntılı bilgi sağlayarak daha verimli bir bilgisayar ve ssd kullanım imkanı sunmaktadır.

S.M.A.R.T teknolojisinin desteği sayesinde, sürücüyü doğru bir şekilde teşhis etmek, cihazın gerçek durumunu ve karşılaşılabilecek olumsuz durumları tahmin etmek mümkündür.

Sonuç olarak, OCZ SSD Utility, SSD sürücünüzün durumunu yakından takip etmenin kolay bir yolunu sunan ve uzun yıllar boyunca en yüksek performansın tadını çıkarabileceğiniz bir programdır.

Programla ilgili yardımcı olacak nasıl yapılır videolara göz atabilirsiniz!

SSD Utility’ye Genel Bakış

Firmware Nasıl Güncellenir?

Destek Paketi Nasıl Oluşturulur

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
225 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.