Mac için Kaliteli Canlı Yayın Yapma Programı – OBS Studio Bedava İndir

Mac için Kaliteli Canlı Yayın Yapma Programı – OBS Studio Bedava İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu109 MB
ÜreticiOpenBroadcasterSoftware
İşletim SistemiMac OS X 10.10 ve üzeri
Eklenme Tarihi12 ay önce

Mac için Ücretsiz Canlı Yayınlar Yapma ve Canlı Yayın Akış Programı

Masaüstünüzde OpenGL veya Direct3D ile yüksek kalitede kayıt oluşturun ve bu sezgisel yazılım çözümü ile İnternette onları akış haline getirin. OBS Studio, oyuncuların, sanatçıların, geliştiricilerin veya İnternet üzerinden paylaştıkları akışların yaratılmasının keyfini çıkaran amatör kullanıcılar için tasarlanmış bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitch dahil çoklu akış hizmetleri ile çalışır

Kurulum hızlı ve sorunsuz olduğundan, bu aşamada herhangi bir sorunla karşılaşmanız muhtemel değildir. Lansmandan sonra, mevcut tüm özellikleri ve işlevleri gösteren minimalist, ancak temiz ve sezgisel bir arayüz sizi karşılıyor. Program Twitch, YouTube veya DailyMotion gibi büyük akış servislerine bağlanmanıza izin vermektedir.

Alternatif olarak, özel akış hizmetinizi ekleyebilir veya kayıtları yerel sürücülerinize yüksek kaliteli biçimlerde (MOV, FLV, MKV, MP4, TS ve M3u8) kaydedebilirsiniz. Beklediğiniz gibi, uygulama, canlı yayınınızı izleyen kitlenin kalitesini aldığından emin olabilmeniz için akışı yapılandırmanıza izin verir. Bu nedenle, daha geniş bir aygıt yelpazesine uygun olacak şekilde çözünürlüğü değiştirebilir, FPS’yi ayarlayabilir, gecikmeyi değiştirebilir ve maksimum bit hızını ayarlayabilirsiniz.

Akışa kolayca multimedya dosyaları eklemenizi sağlar

İlk sürümlerin başlıca hedefi, uygulamanın birden çok platform üzerinde çalışması yapmak olsa da, bu durumla Open Broadcaster Software arasında bazı önemli farklar var. Yeni başlayanlar için, program, geliştiricilerin kendi eklentilerini oluşturmalarına olanak tanıyan daha dinamik bir API ile birlikte gelir; böylece akışlı deneyim üzerinde daha etkin bir denetime sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak, Studio sürümü, örneğin Ses Girişi ve Çıktı Alma, Görüntü Yakalama, Görüntüler ve Tarayıcı gibi akışa daha fazla dosya türünü eklemenize izin verir.

Belki de en dikkat çekici fark, sahneleri karşılaştırmanızı ve geçişleri yalnızca birkaç tıklama ile özelleştirmenizi sağlayan Studio modudur. Her iki uygulamanın da çeşitli kaynaklardan videolar kaydetmenizi ve metin, medya, masaüstü kayıt, oyun yakalama veya web kamerası akışlarını içeriğe entegre etmenizi sağladığını belirtmek gerekir.

İnceleme Sonucu

Akış işlemini daha iyi yönetmenizi sağlayan bir araçtır. Oyuncularınızın arkadaşlarına yüklemek için bir öğretici oluşturduğunuzdan veya yakın gelecekte piyasaya çıkarmayı istediğiniz bir ürünün vurgulama özelliğini sergilemek istediğinizden bağımsız olarak OBS Studio, yerel olarak zahmetsizce akış yapmanız veya kaydettiğiniz canlı kayıtlar yapabilmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
108 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.