Nvidia GeForce Now İndir (Mac)

Nvidia GeForce Now İndir (Mac)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu93.2 MB
ÜreticiNvidia
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi1 sene önce

Kaliteli Oyunları Düşük Performanslı Mac Bilgisayarlarda Oynama Programı

GeForce Now, Mac kullanan oyuncuların yalnızca Windows‘ta kullanılabilen oyunları oynamalarını sağlayan bir video oyun hizmetidir. Bundan yararlanmak için oyuncuların bir Steam veya Battle.net hesabı olması gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdilik, Windows PC’de bulunan tüm oyunlar GeForce Now ile henüz uyumlu değil, ancak Nvidia işlevsel başlıkların bir listesini tutuyor. GeForce Now’ı yükleyebilmek ve gerçek zamanlı oyunlardan tam olarak yararlanabilmek için, eski veya mütevazı bir yapılandırmaya sahip bir Mac bilgisayar yeterli. GeForce Now bu nedenle 2009 sonundaki iMac 20 “, 2008 Macbook ve hatta 2008 Macbook Air ile uyumludur.

Nitekim, GeForce Now’ın gücü, Mac’inizde gösterilmeden önce oyunun tamamını tüm NVidia sunucuları üzerinde gerçekleştirmektir. GeForce Now, tüm yamaların ve oyun güncellemelerinin keyfini çıkarmanızı sağlar ve yaklaşık 30 saniye içinde çalışır durumdadır. Son olarak, hizmeti kullanmak için en az 25 Mb / sn’lik bir İnternet bağlantınızın olması gerektiğini ve NVidia’nın 50 Mb / sn veya daha fazlasını önerdiğini unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
21 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.