nPerf İndir – Android İnternet Hızını Test Edip Öğrenme Programı

nPerf İndir – Android İnternet Hızını Test Edip Öğrenme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticinPerf
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi6 ay önce

Android Telefon ve Tabletin İnternet Hızını Ücretsiz Test Etme Uygulaması

nPerf Android mobile cihazlar olan telefonlar ve tabletler de 1GB/s hıza kadar kapsamlı hız testi yapabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. Türkçe arayüz desteği ile kullandığınız İnternet Servis Sağlayıcınızın size sunduğu hizmetin kalitesini test edin. Bakalım size verilen vaat ile gerçekte kullandığınız İnternet aynı mı?

Sponsorlu Bağlantılar

nPerf basit bir şekilde söyleyecek olursam İnternetiniz ile her türlü dosya vb indirme hızı, gezindiğiniz sayfalar için yükleme hızı ve gecikme süresi (Ping) olmak üzere üç farklı şekilde test işlemi uygular. Test işlemleri en acemi kullanıcı tarafından bile kolayca yapılabilir. Tek tıklama yeterli olacak.

İnternet Servis Sağlayıcınızın kim olduğu, kapsama alanları, İp adresiniz gibi bir takım bilgileri de öğrenmek mümkün. Video izleme sitelerinde video izlerken yükleme süresini, kullandığı veri miktarını, ilk yükleme süresinin ne kadar zaman olduğunu kalite düzeyinde öğrenin. Yapmış olduğunuz testleri diğer ülke testleri ile karşılaştırın. Harita üzerinden aldığınız hizmetin hızını ve kalitesine de göz atın.

Sonuçta İnternet Servis Sağlayıcınızın size sunduğu hizmeti merak ediyorsanız ise alın size başarılı bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
29 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.