Norton Mobile Security ve Antivirüs Ücretsiz İndir (Android Telefon / Tablet)

Norton Mobile Security ve Antivirüs Ücretsiz İndir (Android Telefon / Tablet)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiNortonMobile
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce

Android için Ücretsiz Mobile Güvenlik Uygulaması

Norton Mobile Security, mobil cihazınızı kayıp, hırsızlık ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Norton, anti-malware, anti-virüs ve güvenlik uzmanlığını mobil cihazlara getirerek önemli saydığınız her türlü bilginiz telefonunuzda ve tabletinizde güvende olacak. Norton Mobile Security, cep telefonunuza bulaşmadan önce mobil tehditleri tespit eden ve ortadan kaldıran ücretsiz bir antivirüs paketidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Hırsızlığa karşı üst seviye güvenlik sağlar

Hırsızlığa Karşı Modülü, telefonunuzu kaybolur veya çalınırsa, telefonunuzu uzaktan bulur, kilitler ve mendilleri ve rahatsız edici veya istenmeyen metinleri ve telefon görüşmelerini engelleyebilen güçlü bir gizlilik koruma yazılımı sağlar. E-posta, müzik, oyunlar, alışveriş yapmak, bankacılık işlemleri ve sörf yapmak gibi bütün işlemleriniz Android için Norton Mobile Security Lite ile güvende. Endişelenmeden tüm favori mobil etkinliklerinizin tadını çıkarabilmeniz için telefonunuza indirilen tüm dosyaları ve uygulama güncellemelerini tarar. Norton Mobile Security sizi yavaşlatmadan tehditleri otomatik olarak algılar ve kaldırır.

Gizliliğinizi ve telefonunuzdaki önemli şeyleri korur

Telefonunuzda kaybolan veya çalınan hassas bilgileri uzaktan silmenizi sağlar. Kimliğinizi ve paranızı çalmak için kullanılabilecek kişisel bilgileri ortaya çıkarmak için sizi kandırmak üzere tasarlanmış hileli (kimlik avı) web sitelerini engeller. Sinir bozucu ve istenmeyen çağrıları ve kısa mesajları engeller.

Yitirenlerin kaybolması veya çalınması durumunda telefonunuzu kullanmasını önler

Telefonunuzu nerede bulabileceğinizi gösterir, böylece anında bulabilirsin. Telefonunuzu SMS ile uzaktan kilitlemenizi, bulmanızı ve silmenizi sağlar (kısa mesaj). Telefonunuzu herhangi bir Web tarayıcısı ile kilitleyebilir ve yerini belirleme olanağı sağlar. Telefonunuzu, SIM kartı çıkarılırsa anında kilitlenir, böylece başka bir SIM kartla kullanılamaz.

Mobil tehditleri telefonunuza bulaşmadan önce tespit eder ve ortadan kaldırır

Siber suçluların sizi dinlemek, eşyalarınızı çalmak, spam metin göndermek ve mobil cihazınızı kontrol etmek için kullanabileceği mobil tehditleri tespit eder ve kaldırır. İndirilen uygulamaları ve tehditlere yönelik uygulama güncellemelerini otomatik olarak tarar. SD (Güvenli Dijital) hafıza kartlarını tehditlere karşı otomatik olarak tarama seçeneğini mobil cihazınıza taktığınızda vermenizi sağlar.

Hızlı, kullanımı kolay ve sizi yavaşlatmaz

Sadece birkaç tıklamayla indirip yükler ve her hafta güncellemeleri kontrol eder ve en güncel koruma sağlar. Mobil cihazınızın kaynaklarını yutmayacak veya Web taramayı yavaşlatmayacak.

Norton Mobile Security Lite Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
350 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.