Norton Clean İndir (Android) Önemsiz Verileri Kaldırıp Belleği Optimize Etme

Norton Clean İndir (Android) Önemsiz Verileri Kaldırıp Belleği Optimize Etme

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiNorton
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android Cihazlarda Depolama Alanı Artırma Uygulaması

Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları olarak cihazın yavaşlaması, depolama alanı kalmaması vb sorunlar yüzünden sıkıntı yaşayabiliyoruz. Ücretsiz olarak indireceğiniz Norton Clean ile belli başlı sorunları tek tıklama ile minimum seviyeye indirebilir ve cihazın performansında ciddi anlamda iyileştirmeler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Clean, önemsiz şeyleri temizleyerek, kalan dosyaları kaldırarak ve belleği optimize ederek Android cihazınızda depolama alanını geri almanıza yardımcı olacak temiz bir uygulamadır. Daha fazla resim çekmek veya uygulama yüklemek için yeterli depolama alanınız yok mu? Dünyanın önde gelen siber güvenlik yazılımı sağlayıcısı olan Norton, artık bellek önbelleğinizi ve depolamanızı, Android cihazınızdaki dağınıklığı gidermek ve performansı hızlandırmaya yardımcı olmak için artık ve gereksiz dosyaları temizler.

Kullanıcı dostu arayüzü ile cihazınızın performansını iyileştirmeye yarayacak olan Norton Clean tavsiye edebileceğimiz bir hizmettir. Cihazınızı optimize ederek performansını yükseltecek faydalı bir araç olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
127 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.