Norton App Lock İndir (Android) Uygulama Kilitleme, Gizliliği Koruma

Norton App Lock İndir (Android) Uygulama Kilitleme, Gizliliği Koruma

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiNorton
İşletim SistemiCihaza göre değişir
Eklenme Tarihi10 ay önce

Android için Uygulamaları Kilitleyerek Gizliliği Koruma Uygulaması

Sizde meraklı gözlerden uzak durmakta zorluk mu yaşıyorsunuz? Cihazınızı bir yere kenara bıraktığınızda aile yada meraklı arkadaşlardan dolayı  içiniz rahat olmuyor mu? O zaman başarılı bir uygulama kilitleyici olan Norton App Lock ile rahat bir nefes alabilirsiniz. Her ne kadar benim telefonuma kimse dokunamaz demeyin. İşinizi garantiye alın.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamalarınızı kilitleyin ve gizliliğinizi Norton App Lock ile koruyun. Android cihazınızı güvenli ve gizli tutmak için güvenli bir şifre veya desen kilit ekranı kullanın. Tabi bunu her bir uygulama için kullanabileceğiniz söyleyelim. Mesela WhatsApp, Facebook yada cihazınızda yüklü olan her türlü uygulama dahil.

Telefonunuzda veya tablet cihazınızda yüklü uygulamalarda çok sayıda hassas bilginiz olabilir ve başkaları tarafından tesadüf eseri de olsun görülmesini istemiyor musunuz? Resimler, kişisel ve finansal bilgilerinizi güvende tutun. Norton App Lock sade, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, ancak bir çok lisanslı uygulamaların arasından sıyrılarak kendini bir tık öne çıkarmayı başarıyor.

Norton App Lock ile uygulamalarınızı koruma altına alın ve rahat edin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
176 kez indirildi

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.